• BITCOIN/TL
  2124678,353
  % 6,26
 • ETHEREUM/TL
  97176
  % 3,70
 • RIPPLE/TL
  16.71
  % 3,62
 • BITCOIN CASH/TL
  14728.39,340
  % 6,27
 • LITECOIN/TL
  2652.98
  % 4,40
 • COSMOS HUB/TL
  272.22
  % 3,50
 • CARDANO/TL
  14.75
  % 6,52
 • TETHER/TL
  32.21
  % -0,16

SushiSwap balinaları fiyatı daha da yükseltebilir, işte nedeni

SushiSwap balinaları fiyatı daha da yükseltebilir, işte nedeni

DeFi ekosistemindeki popüler DEX SushiSwap , son birkaç ayda oldukça fazla gelişme kaydetti. SushiSwap jetonu da bu büyümeyi yansıttı ve 2021’in başından bu yana yüzde 170’in üzerinde kazanç kaydetti. Basın zamanında, SUSHI 7,2 doların üzerinde bir işlem değerine sahip CoinMarketCap listesinde 46. sırada yer alıyor.

Sushiswap’in geçtiğimiz ayki fiyat hareketi beklentileri aşmış olsa da, altcoin piyasası gibi SUSHI’nin de Bitcoin’in etkisine karşı bağışık olmadığı açıktır. Madeni para, kral madeni parası ile güçlü bir korelasyon gösterdi ve geçtiğimiz ay Bitcoin ile uyumlu fiyat düzeltmeleri gördü. Son zamanlarda Sushiswap’ın fiyatı 11 Ocak’ta yüzde 38’in üzerinde düştü ve geçtiğimiz hafta Bitcoin yüzde 8’lik bir düşüşe katlandı, SUSHI bu hareketi yansıtı ve işlem fiyatının yüzde 28 civarında değer kaybettiğini gördü.

sushi fiyat

Bununla birlikte, 21 Ocak fiyat düşüşünden bu yana madeni paranın performansına bakılacak olursa, SUSHI’nin fiyat hareketi, madeni parayı destekleyen güçlü yükseliş ivmesi ile oldukça umut verici görünüyor. Geçtiğimiz 48 saat içinde, madeni para yüzde 100 iyileşme sağlamayı ve ödüllü 7 $ işaretinin üzerindeki konumunu korumayı başardı. İlginç bir şekilde, Santiment’in bu toparlanma çalışması ve genel yükseliş ivmesi SUSHI ile ilgili verileri, token’ın kullanıcı tabanının bir yönüne – balina hesaplarına işaret etti.

Balina hesapları, ölçekleri aracılığıyla bir madeni paranın çizelgelerdeki fiyat hareketine geldiğinde tekneyi sallama yeteneğine sahiptir. Gereğince veri Santiment tarafından vurgulanan, Sushiswap fiyatı büyük ölçüde kazanılmış ve belirteç hodled gelmiş büyük ölçekli adreslerinden yararlanmıştır.

Yılın başından bu yana, SushiSwap için balina adresleri arttı. 100.000’in üzerinde SUSHI’ye sahip hesaplar, son iki hafta içinde yüzde 74 oranında büyük bir artış gösterdi. Bu, jetonun çizelgelerdeki fiyatı için iyi bir şekilde çevrildi. Tokenin Bitcoin boğa koşusuna başlamadan önceki değerlemesi ile karşılaştırıldığında, SushiSwap’in mevcut fiyatı son derece iyi. Şu anda kapladığı 7,2 dolarlık fiyat noktası, DEX’in ve token’ın popülaritesi ve yakın geçmişte oldukça önemli gelişmeler yaşadığı göz önüne alındığında çok gibi görünebilir. Birkaç hafta önce SushiSwap’in 2021 yol haritası, bu yılın ikinci çeyreğinden itibaren Polkadot ile entegrasyon planlarını açıkladı. Bu ivme ve gelişmeler, 7,4 dolarlık direnci aşsa bile SushiSwap için fiyat keşfine yardımcı olabilir.

sus uni sosyal

Daha önceki bir makalede , 7 $ ‘dan fiyatlandırılan jetonun hala değerinin düşük olduğu ve son birkaç günün fiyat hareketinin bu argümanın geçerliliğini daha da güçlendirdiği iddia edildi. Uniswap gibi diğer tokenlerle karşılaştırıldığında, SUSHI’nin artan yükseliş performansı son derece belirgindir. Likiditenin verimli kullanımına bakan sermaye verimliliği metriği, bu noktada bir örnektir ve madalyonun ne kadar istikrarlı bir şekilde yetiştiğini gösterir.

Bununla birlikte, büyük balina hesaplarının sürekli büyümesi ve güçlü avlanma duygusu göz önüne alındığında, SushiSwap’in 7 dolarlık değerlemesinin önemli bir artış görmesi muhtemel. Mevcut piyasa koşulları ve madeni paranın güçlü temelleri göz önüne alındığında, devam eden bir yükseliş, “eğer” değil, “ne zaman” meselesi gibi görünüyor.

YORUMLAR YAZ