• BITCOIN/TL
  297473,665
  % -5,17
 • ETHEREUM/TL
  19921.17
  % -3,80
 • RIPPLE/TL
  6.91
  % -5,25
 • BITCOIN CASH/TL
  4728.83,719
  % -6,96
 • LITECOIN/TL
  1331.7
  % -6,84
 • COSMOS/TL
  96.3
  % -8,82
 • CARDANO/TL
  11.91
  % -6,87
 • TETHER/TL
  8.43
  % 0,03

Ünlü CEO’dan Dogecoin ve Shiba Inu Yorumları: Elon Musk Arkasında!

Ünlü CEO’dan Dogecoin ve Shiba Inu Yorumları: Elon Musk Arkasında!
 • eToro CEO’su Yoni Assia, Dogecoin listelemesinin yüksek sesli ve geniş bir topluluk desteğinden ilham aldığını açıkladı.
 • Yoni Assia ayrıca Shiba Inu’nun da benzer tutkulu bir takipçi kitlesine sahip olduğunu ancak ticaret uygulamasının altcoin’i listelemeyi planlayıp planlamadığı konusunda yorum yapmaktan kaçındığını söyledi.

eToro CEO’su: Dogecoin listelemesi yüksek sesli ve geniş bir topluluk desteğinden ilham aldı!

Geleneksel varlıklar ve kripto paralar için popüler bir mobil ticaret uygulaması olan eToro’nun CEO’su Yoni Assia, Dogecoin (DOGE)’in listelenmesinin ‘geniş ve gürültülü’ hayran kitlesinden ilham aldığını açıkladı. Yoni Assia’nın yorumu, ticaret uygulamasının Mayıs ayı başındaki Dogecoin listesini tartıştığı Business Insiders ile yaptığı röportaj sırasında geldi ve Elon Musk‘un desteğinin de bunda rol oynadığını açıkladı. Yoni Assia konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto para birimi endüstrisindeki en büyük, en gürültülü ve en komik topluluklardan biri olan güçlü bir topluluk, her kripto para biriminin çok güçlü bir parçasıdır. Ve bu topluluğun bir üyesi kendi başına benzersizdir. Ve bu Elon Musk…

Elon Musk, zaman zaman Dogecoin fiyatını etkilemesi nedeniyle oldukça kötü bir üne sahip, o kadar ki birçok kişi onun SEC ile yasal sorunlar yaşayabileceğine inanıyor. Elon Musk’un tweet’i, Dogecoin’in fiyat yörüngesinde birçok fiyat artışına yol açtı ve bunun sonu yok gibi görünüyor. eToro, bu yıl 10.4 milyar dolarlık değerleme ile SPAC listesi aracılığıyla halka açılmaya hazır. İşlevsellik açısından eToro, son zamanlarda ticareti durdurma tartışmalarının merkezinde yer alan bir başka popüler mobil ticaret uygulaması Robinhood ile karşılaştırılıyor.

Yoni Assia, altcoin projesi Shiba Inu listelemesi hakkında yorum yapmayı reddetti

Röportaj sırasında Yoni Assia, Dogecoin ile benzer bir tutkuyu paylaşan bir başka popüler meme parası olan Shiba Inu‘dan da bahsetti. Yoni Assia, meme para birimini listeleme planları hakkında soru sorulduğunda, şunları söyledi:

Ne yazık ki eToro’da gelecekteki altcoin listelemeleri hakkında yorum yapmıyoruz, ancak Shiba’nın çevresinde tutkulu bir topluluğa sahip olduğunu söyleyebilirim.

Hem Dogecoin hem de Shiba Inu yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Geçen ay Doge ilk 5 kripto listesine girerken, Shiba Inu topluluk çılgınlığı ve Elon Musk tweetleri ile ilk 20’ye girdi. Bu tokenler bir meme olarak görülse de son birkaç ayda birçok kişi için gerçek yatırımlara dönüştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

X