• BITCOIN/TL
  2227134,741
  % -2,40
 • ETHEREUM/TL
  113520
  % -3,08
 • RIPPLE/TL
  19.73
  % -2,31
 • BITCOIN CASH/TL
  19755.05,254
  % -9,15
 • LITECOIN/TL
  3113.85
  % -3,52
 • COSMOS HUB/TL
  346.07
  % -3,26
 • CARDANO/TL
  18.63
  % -5,54
 • TETHER/TL
  32.27
  % 0,20

Icrypex, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı isim ve forma göğüs sponsoru oldu

Icrypex, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı isim ve forma göğüs sponsoru oldu

Beşiktaş kulübü, kripto para borsası Icrypex’in Erkek Basketbol Takımının yeni isim ve forma göğüs sponsoru olduğunu açıkladı.

Kulüp ile Icrypex kripto para borsası arasında varılan anlaşmaya göre, Erkek Basketbol Takımı bundan böyle “Beşiktaş Icrypex” olarak sahaya çıkacak, formaların göğsünde Icrypex logosu yer alacak. Sponsorluk ödemesi ise dünyada ilk kez kripto para ile gerçekleştirilecek.

Sponsorluk anlaşmasının tanıtım töreni; Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Mesut Urgancılar, Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Şenol ile Icrypex CEO’su Gökalp İçer’in katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Başkan Ahmet Nur Çebi, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Türkiye’nin en köklü spor kulübü olarak Icrypex firması ile yaptığımız bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Kendilerine Türk sporuna ve Türk basketboluna katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Pandemi nedeniyle bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de spor kulüpleri zor bir dönemden geçiyor. Maçları seyircili oynayamamak kulüplerin gelirlerinde ciddi bir düşüşe neden oldu. Böyle bir dönemde sporun ve sporcunun yanında duran sponsor markalarımız bizlere güç ve güven veriyor. Bu tür iş birlikleri, bu zorlu dönemi birlikte atlatacağımıza dair en önemli gösterge. Icrypex ile Erkek Basketbol A Takımızın isim ve forma sponsorluğu anlaşması bir buçuk yıl sürecek. Bu anlaşmanın kulübümüze şampiyonluklar getirmesini diliyorum.”

Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması imzalamaktan duydukları mutluluğu ifade eden Icrypex CEO’su Gökalp İçer ise törende şunları söyledi:

“Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olan Beşiktaş her adımında trendleri belirlerken, biz de bu yolda Beşiktaş ile birlikte yürümekten mutluluk duyacağız. Beşiktaş Icrypex Erkek Basketbol A Takımı’nın her başarısında yanında olmaktan gururlanacağız.”

 

YORUMLAR YAZ