• BITCOIN/TL
  2161072,152
  % -1,83
 • ETHEREUM/TL
  112894
  % -0,62
 • RIPPLE/TL
  19.76
  % -0,90
 • BITCOIN CASH/TL
  12053.47,183
  % -2,82
 • LITECOIN/TL
  2368.43
  % 0,85
 • COSMOS HUB/TL
  204.77
  % 0,10
 • CARDANO/TL
  13.42
  % -3,48
 • TETHER/TL
  32.84
  % -0,29

Icrypex Kripto Para Borsası’nda Tether (USDT) İşlemleri Başladı!

Icrypex Kripto Para Borsası’nda Tether (USDT) İşlemleri Başladı!

Tamamen Türkiye merkezli bir kripto para borsası olan Icrypex’te Tether (USDT) işlemleri başladı. Değeri ABD dolarına sabitlenmiş bir “stablecoin” olan Tether’in listelenmesi ile birlikte borsa kullanıcıları, cüzdanlarına USDT yatırıp çekebilecek, USDT ile işlem yapabilecek. Icrypex’te yapılacak olan Tether işlemleri, Ethereum ağında, ERC20 tabanlı olarak gerçekleştirilecek bir altyapı ile sunulacak.

Yeni listeleme ile birlikte Icrypex Kripto Para Borsası, kullanıcıların farklı platformlarda sahip olduğu USDT’yi Icrypex üzerinde değerlendirebilmelerini sağlayacak. Değeri ABD dolarına sabitlenmiş olan Tether, dünyadaki en popüler stablecoin olmasıyla öne çıkarken verilen her Tether için rezerv olarak tutulan eşdeğer miktarda USD bulunur. Tether, kripto paralardaki volatilite karşısında değeri Amerikan dolarına endekslenmiş bir yatırım aracı olarak sunulmaktadır.

Icrypex Kripto Para Borsası, Tether para birimi listelemesi sonrası kullanıcılarına USDT/TRY, USDT/BTC ve USDT/ETH işlem çiftleri üzerinde işlem yapma imkanı tanıyacak. 20 milyar dolar olan USDT piyasa değeri ile kripto para piyasasında Bitcoin, Ethereum ve Ripple’ın ardından dördüncü büyük kripto para konumunda. Tether para birimi, kripto para birimlerindeki ani iniş çıkış hareketlerinin azaltılmasına yardımcı olmak ve diğer kripto paralar ile ilgili çeşitli alım ve satım işlemlerinde baz para olarak kullanılmak amacıyla çıkarılmıştır. Tether’in değeri, her zaman 1 ABD dolarına eşittir.

Ethereum Blok Zincirine dayalı şekilde üretilen USDT’ler, tüm Ethereum ekosistemi ile entegre edilebilecek ve pek çok farklı kullanım alanına sahip olacak. İtibari bir para birimi olarak ABD dolarının düşük masraflar ile transfer edilebilmesi, Ethereum ağındaki ERC20 tabanına kurulu olmasıyla birlikte USDT, volatiliteden uzak, güvenli bir değer saklama aracı olarak kullanılıyor. Icrypex Kripto Para Borsası da ERC20 tabanlı Tether (USDT)’yi kullanıcılarına sunmasıyla Türk kripto para ekosistemi için oldukça önemli bir gelişmeye imza atmış oluyor.

Icrypex Kripto Para Borsası Hakkında
Tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş, Türkiye merkezli bir kripto para borsası olan Icrypex, kurulduğu günden itibaren yatırımcılarına şeffaf, doğru ve hızlı bir altyapı sunmayı amaçlamıştır. Düşük komisyon prensibi ve 7/24 müşteri temsilcisi ve kripto para yatırım uzmanı desteği ile gerçek bir blok zinciri tecrübesini tüm dünyaya sunma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Etkili ve sürekli bir iletişimin ön planda olduğu, 7/24 destek ve iletişim operasyonlarını sürdüren bir kripto para borsası olarak Icrypex, Türkiye’de kurumsal bir altyapıya ve kendi kendini denetleyen şeffaf bir yapıya sahip. Güvenilir ve etkili bir platform yaratarak Türk kripto para ekosistemindeki açıkları kapatmayı, Türkiye’nin blok zincir teknolojileri ile tanışıklığını artırmayı hedefliyor.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi pek çok farklı kripto para biriminin kolayca alınıp satılabildiği Icrypex, pek çok önemli gelişmeye yönelik Ar-Ge çalışmaları ile de öne çıkıyor. Kayıt oldukları andan itibaren kullanıcıları için ücretsiz günlük kripto para bültenleri hazırlayan, müşteri temsilcileri ile sürekli bir bilgi akışı sağlayan ve pek çok farklı kanal üzerinden iletişimin 7/24 devam etmesini amaçlayan Icrypex, Tether listelemesi haricinde pek çok farklı önemli projeyi de bünyesine dahil ediyor.

YORUMLAR YAZ