• BITCOIN/TL
  2167241,109
  % 0,25
 • ETHEREUM/TL
  103702
  % -1,44
 • RIPPLE/TL
  17.94
  % 2,44
 • BITCOIN CASH/TL
  16704.3,722
  % -0,43
 • LITECOIN/TL
  2760.86
  % -1,11
 • COSMOS HUB/TL
  288.56
  % -0,50
 • CARDANO/TL
  16.72
  % 0,23
 • TETHER/TL
  32.58
  % -0,07

ABD merkezli kripto para borsası Gemini, 6 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu

ABD merkezli kripto para borsası Gemini, 6 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu

Dünyaca ünlü ABD merkezli kripto para borsası Gemini, 6 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu. Bugün (Çarşamba) yapılan duyuruya göre kullanıcılar Alchemix (ALCX), Ankr Network (ANKR), Fantom (FTM), Mirror Protocol (MIR), API3 (API3) ve DerivaDAO (DDX) hizmetlerinden yararlanabilecek.

Gemini yatırımcıları çok yakında Alchemix (ALCX), Ankr Network (ANKR), Fantom (FTM), Mirror Protocol (MIR) alım satımı yapabilecek. Duyuruya göre bugünden itibaren bu kripto para birimlerine para yatırma ve saklama (custody) için destek sağlanıyor. Aynı hizmet DDX ve API3 token’ları için de aktif olacak.

Gemini, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün, yeni bir DeFi seti, altyapı ve veri yönetimi token’ları için destek vereceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Alchemix (ALCX), Ankr Network (ANKR), Fantom (FTM), Mirror Protocol (MIR), API3 (API3) ve DerivaDAO (DDX) artık Gemini’de para yatırma ve saklama için destekleniyor. ALCX, ANKR, FTM ve MIR için alım satım işlemleri yakında başlayacak ve API3 ve DDX yalnızca saklama için kullanılabilir durumda kalacak. İşlem önce USD işlem çiftleri için API/FIX ve ActiveTrader™ uygulamalarımızda açılacaktır. Ardından Gemini Mobil Uygulamamızda ve web sitemizde USD, GBP, EUR, CAD, AUD, HKD ve SGD çiftleri için token bazında açılır. Bu token’lar alım satım için uygun hale geldikçe gerçek zamanlı güncellemeleri size yapıyor olacağız.”

Gemini bu yeni token’larla, toplamda 45 kripto para için alım satım ve saklama, toplam 13 kripto para birimi içinse sadece saklama hizmeti sunmuş oluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi  Telegram kanalımızdan takip edebilir, piyasa hakkında yatırımcılarla konuşmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ