• BITCOIN/TL
  2161345,289
  % 0,23
 • ETHEREUM/TL
  103387
  % -1,34
 • RIPPLE/TL
  17.94
  % 2,54
 • BITCOIN CASH/TL
  16626.43,698
  % -0,46
 • LITECOIN/TL
  2758.05
  % -0,98
 • COSMOS HUB/TL
  287.56
  % -0,40
 • CARDANO/TL
  16.64
  % 0,10
 • TETHER/TL
  32.57
  % -0,07

Chiliz (Chz) Manchester City ile Ortaklığını Duyurdu. Yeni Anlaşmalar Yolda.

Chiliz (Chz) Manchester City ile Ortaklığını Duyurdu. Yeni Anlaşmalar Yolda.

Socios.com ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, Manchester City ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Premier Lig’de iki kulüple daha görüşme halinde olduklarını söyleyen Dreyfus, gelecek çeyrekte toplamda 3-4 takımla anlaşmaya varılabileceğini söyledi.

Galatasaray, Trabzonspor, Juventus, Paris Saint-Germain gibi kulüplerle iş birliği yapan Socios.com, ortaklarının arasına Manchester City’yi da kattı. Birkaç hafta içerisinde, Manchester City de diğer kulüpler gibi kendi taraftar tokenını çıkarmış olacak.

24 saat içerisinde %8,74 oranında değer kazanan CHZ token, 0,67 dolardan işlem görüyor.

Premier Lig’de görüşmeler sürüyor

Manchester City, Socios.com’un Premier Lig’deki ilk büyük çaplı ortağı oldu. “Kimse ilk olmak istemez ama kimse sonuncu olmak da istemez.” diyen Dreyfus, City sonrası iki kulüple daha görüşme halinde olduklarını ve gelecek çeyrek için hedeflerinin 3-4 Premier Lig kulübü ile anlaşma sağlamak olduğunu söyledi.

Socios.com uygulamasıyla kullanılabilen $CITY taraftar tokenı; Manchester City taraftarlarına kulüple dijital bir şekilde etkileşim kurma imkanı tanıyacak. Locker Room kullanıcılarının, normalden 4 kat daha fazla token alacağı aktarıldı.

Chiliz’in Türkiye’de çalışmalar devam ediyor

Türkiye’de büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Socios.com, yerel düzeydeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Dreyfus, “Sıradaki Türkiye’miz” olarak tanımladığı Brezilya’daki çalışmaların da hızlandığını ve Chiliz’in Brezilya’daki ticaret hacminin, Bitcoin’in iki katı olduğunu söyledi.

50 milyon dolarlık yatırım ile Amerikan pazarına ayak basan şirket, ABD’de çeşitli yetkililerle görüşmeye başladığını açıkladı. ABD’deki kuralların Avrupa’ya kıyasla daha farklı olduğunu söyleyen Dreyfus, “Daha fazla kulüp, daha fazla kullanıcı demek.” diyerek toplantıların sürdüğünü açıkladı.

Amerika’da ofis açarak 50 milyon dolar yatırım yapan Socios’un kısa zamanda NBA anlaşmasını açıklaması bekleniyor.

Chiliz borsasından fan tokenler diğer borsalarda listelenmeden alabilirsiniz. Kayıt için tıklayın.

Telegram grubumuzda kripto para dünyasındaki gelişmeleri konuşuyoruz. Katılmak için tıklayın.

YORUMLAR YAZ