• BITCOIN/TL
  2284125,460
  % 2,27
 • ETHEREUM/TL
  118306
  % 7,41
 • RIPPLE/TL
  19.7
  % 3,53
 • BITCOIN CASH/TL
  21766,219
  % -1,62
 • LITECOIN/TL
  3278.04
  % 1,13
 • COSMOS HUB/TL
  360.53
  % 1,49
 • CARDANO/TL
  19.57
  % 3,82
 • TETHER/TL
  32.17
  % 0,20

Chiliz (Chz) neden düşüyor? NBA Anlaşması ne zaman?

Chiliz (Chz) neden düşüyor? NBA Anlaşması ne zaman?

Chiliz (Chz) neden düşüyor?

Chz 0,95$ zirvesinden sonra 0,55 lere kadar indi ve 3 gündür bu seviyelerde seyrediyor. Chiliz 0,05$ seviyelerden alan yatırımcıların kar realizasyonları fiyatı büyük oranda aşağı çekti.

Chiliz yatırımcılarının gözü kulağı şirketten gelecek haberlerde. Gelecek müjdeli haberleri fiyatı 1$ üstüne çekmesi bekleniyor.

Kısa vadeli alsat yapanlar chz’de zarar edebilirler haber ve etkinlikleri takip ederek uzun vade yatırım yapmanız size kazandıracaktır.

Çok sağlam bir proje ve ilk 10 kripto para arasına girme hedefi var.

Avrupa futboluna yoğun bir şekilde dahil olan Blockchain spor girişimi Chiliz, Amerika Birleşik Devletleri’ne 50 milyon dolar yatırım yapacak.

Malta merkezli şirket, hayranlara bir dizi ankette oy kullanmalarına ve özel promosyonlar ve ödüller almalarına olanak tanıyan jetonlar sunarak, küresel hayran kitleleriyle etkileşim yoluyla spor organizasyonları için “yeni bir dijital gelir akışı” yaratıyor.

Taraftar tokenleri, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance‘de listeleniyor ve geçen hafta Serie A kulübü AC Milan, tokenlerini piyasaya süren en son takım oldu ve ilk gün 6 milyon dolarlık gelir elde etti.

Bu hareket, Juventus, Paris St Germain ve Barcelona gibi diğer yüksek profilli kulüpler için şirketin taraftar etkileşim platformu Socios.com‘da token lansmanlarını takip ediyor.

Kripto para birimleri ve ilgili teknolojiler, ana akım yatırımcılar ve şirketler en popüler dijital token olan bitcoin’i benimsediğinden, son aylarda ilgi artışı oldu.

Dreyfus, şirketinin ülkenin en iyi spor franchise’larını hedefledikleri için şu anda ABD’de bir ofis açtığını söyledi.

“Küresel büyüme planlarımızda bizim için çok önemli bir odak noktası ABD. Bu yüzden bir New York ofisi açıyoruz ve beş büyük ABD spor liginin önde gelen franchise’ları ile Taraftar Tokenları başlatmak için ülkenin spor endüstrisine 50 milyon dolar yatırım yapıyoruz ”dedi Dreyfus.

“Avrupa’nın en büyük spor organizasyonlarından bazıları için milyonlarca dolarlık gelir elde etme konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip ABD’ye gidiyoruz. 2020’de ortaklarımızla 30 milyon dolardan fazlasını paylaştık, ancak bu yıl minimum 60 milyon doları hedefliyoruz. ”

Dreyfus, Chiliz tarafından yönetilen bir fan token fiyatı ve piyasa bilgisi takipçisi olan FanMarketCap’in şu anda 200 milyon doların biraz altında olduğunu ve önümüzdeki haftalarda yeni Avrupa futbol kulüplerinin eklenmesiyle büyümesini beklediğini söyledi.

Chiliz ayrıca Formula 1 ve e-spor takımları ile görüşmelerde bulunuyor.

Kripto para komisyonculuğu Enigma Securities araştırma başkanı Joseph Edwards, kripto pazarlarının mevcut popülaritesi göz önüne alındığında, COVID-19 ile ilgili kısıtlamalardan gelen isabetlerden sonra geliri artırması gereken kulüpler için zamanlamanın mükemmel olduğunu söyledi.

“Fan tokenleri şu anda mükemmel zamanda mükemmel bir kaşıntıya maruz kalıyor – hayranların fandomlarından fiziksel olarak bağlantısı kesiliyor ve bu, bu boşluğu kapatmaya yardımcı oluyor” dedi.

“Socios’un bu lansmanlarda genellikle çok akıllı davrandığı söylenmelidir – genel kripto ayı piyasasında bile manşet başarısızlıkları düşünemiyorum – ancak şu anda onları artırmalarının bir nedeni var.

“Spor eğlencesinin kendisini içinde bulduğu şu anda tam anlamıyla ortaya çıkıyor.”

Edwards, hayran token’larının popülaritesinin arttığını ve aynı zamanda yeni bir dijital varlık türünün – değişmez token (NFT) olarak bilinen – pandemi sırasında meraklıların ve yatırımcıların muazzam miktarlarda para harcamak için çabaladıkça popülerliğini artırdığını söyledi. yalnızca çevrimiçi olan öğeler.

İtalyan şampiyonları Juventus’un Baş Gelir Sorumlusu Giorgio Ricci, tokenlerde sadece gelir elde etmekten daha fazlası olduğunu vurguladı.

“(Bu) pandeminin getirdiği sorunların sadece kısa vadeli bir çözümü değil,” dedi.

“Stadyumdan maç izleyemeyen veya Torino’ya ayak basamayan taraftarların% 99’uyla nasıl etkileşimde bulunulacağına dair uzun vadeli bir sorun için bir çözüm.

“Normal koşullarda stadyumumuz 41.000 kişiyi barındırıyor, ancak son tahminler küresel hayran kitlemizin, çoğu binlerce mil uzakta olan 400 milyon civarında olduğunu gösteriyor” diye ekledi.

NBA Anlaşması ne zaman?

17 Haziran 2021, Twitter’da CHZ/Socios.com’un NBA devi Philadelphia 76ers ile anlaştığı açıklandı. Açıklama sonrası Chiliz kripto para birimi değerlendi.

İlk defa bir NBA takımıyla anlaşma açıklayan CHZ/Socios.com, ekosistemini büyütmek için yeni spor alanlarına, yeni takımlara ve yeni fanlara yelken açıyor.

Philadelphia 76ers Token Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Philadelphia 76ers token’ın ne zaman ön satışa ve satışa çıkacağı henüz açıklanmadı. Ancak NBA’de anlaşma sağlanan ilk fan token olması nedeniyle yoğun bir talep göreceği şimdiden kulislerde konuşuluyor.

Chiliz borsasında taraftar tokenlere Binance listelesinden önce uygun fiyata alabilirsiniz. Kayıt için tıklayın.

Socios, binlerce CHZ ve Taraftar tokeni ücretsiz dağıtıyor. Uygulamayı indirmek için tıklayın.

 

YORUMLAR YAZ