• BITCOIN/TL
  418691,720
  % -2,59
 • ETHEREUM/TL
  33129
  % -1,90
 • RIPPLE/TL
  6.83
  % 1,29
 • BITCOIN CASH/TL
  2426.65,726
  % -0,99
 • LITECOIN/TL
  1089.9
  % -0,71
 • COSMOS HUB/TL
  212.75
  % 3,77
 • CARDANO/TL
  9.73
  % -3,78
 • TETHER/TL
  17.97
  % 0,22

Cardano Metaverse Projesi Cardalonia! Token için Ön Satış Duyurusu Geldi!

Cardano Metaverse Projesi Cardalonia! Token için Ön Satış Duyurusu Geldi!

Cardano’daki Vasil Hard fork etkinliğinin ardından Cardalonia metaverse projesi heyecanı geliyor. 5 Temmuz ile Ağustos 2022 arasında LONIA token ön satışı gerçekleşecek.

Bu ön satış, Cardano meraklılarının borsalarda listelenmeden önce LONIA tokenleri almalarını sağlayacak. İlgilenen kullanıcılar LONIA token ön satışı linki aşağıda.

https://www.cardalonia.io/buy

LONIA Tokeni Nasıl Satın Alınır?

LONIA tokeni şu anda ön satış aşamasında. Birçok Cardano uzmanı, yenilikçi özellikleri ve faydası nedeniyle bu yeni projeden heyecan duyuyor. Sadece 5 Temmuz 2022’de başlayacak ve 45 gün sonra veya sabit sınıra ulaşılana kadar sona erecek olan ön satışa katılarak Cardalonia’nın hizmet simgesi LONIA’yı satın alabilirsiniz.

Yatırımcılar, 1 ADA = 12 LONIA sabit fiyatından LONIA tokenini satın alabilirler.

LONIA token sahipleri, her biri Cardalonia Haritasında konumlandırılabilen ve özelleştirilebilen koordinatlara sahip benzersiz bir Cardano NFT olarak basılan Terrania adlı arazi NFT’lerinin Cardalonia satışları için otomatik bir beyaz listeye sahip olacak. LONIA Token sahipleri, Cardalonia ekosistemini etkileyecek tekliflerine oy kullanma ayrıcalığına sahip olacaklar. Ayrıca duruma göre büyükelçi olmaya hak kazanabilecekler. Sonunda LONIA token sahipleri ve arazi sahipleri, özel avatarları ve oyunları metaverse arazilerinde kullanabilecekler.

Cardano’da topluluk odaklı yeni bir metaverse projesi olan Cardalonia, son zamanlarda LONIA yardımcı programı tokeninin piyasa oynaklığına rağmen değer kazanmasıyla haberlerde yer aldı. Cardalonia’nın arkasındaki geliştirme ekibi, Cardalonia stake Vault’u tamamlarken yol haritalarına sadık kalıyor. Bu arada Cardalonia stake kasasında neredeyse 4 Milyon LONIA tokeni ve 175 aktif cüzdan stake ediliyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Tiktok‘ta takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ
X