• BITCOIN/TL
  2153699,533
  % 0,09
 • ETHEREUM/TL
  102902
  % -1,48
 • RIPPLE/TL
  17.87
  % 2,96
 • BITCOIN CASH/TL
  16552.38,235
  % -0,44
 • LITECOIN/TL
  2747
  % -0,86
 • COSMOS HUB/TL
  285.81
  % -0,63
 • CARDANO/TL
  16.56
  % 0,29
 • TETHER/TL
  32.57
  % -0,14

Algorand, Chiliz, Polkadot Fiyat Analizi: 28 Mart

Algorand, Chiliz, Polkadot Fiyat Analizi: 28 Mart

Piyasanın altcoinlerinin çoğu, piyasadaki kısa bir düşüş döneminden sonra son birkaç gün içinde fiyatlarının küçük artışlar kaydettiğini gördü. Algorand , Chiliz ve Polkadot gibi son 24 saatlik zaman diliminde fiyatlarının yüzde 8’e kadar yükseldiğini gören popüler altcoinlerde durum böyleydi .

algorand -algo

algorand -algo fiyat analizi

Algorand şu anda CoinMarketCap listesinde 39. sırada yer alıyor ve geçen gün grafiklerde yüzde 8’lik bir artış gördükten sonra 1,18 dolardan işlem görüyordu. Madeni paranın fiyatı geçen haftanın başında bir darbe aldı, ancak madeni paranın uzun vadeli fiyat hareketini incelemek gerekirse, ALGO’nun uzun bir konsolidasyona maruz kaldığı açıktır. Madeni para 1,27 dolarlık direnç ve 0,96 dolar destek arasında hareket etmeye devam ediyor.

MACD göstergesi birkaç gün önce düşüş eğilimi göstermişti ve sinyal hattına daha yakın MACD inç olarak trendin tersine dönmesi bekleniyor. Aşırı alım bölgesine doğru ilerlemeye devam ederken RSI göstergesi oldukça olumlu görünüyordu.

chiliz - chz

chiliz – chz fiyat analizi

Madeni paranın fiyatında büyük bir artış görüldüğü için bu ay Chiliz için çok önemli oldu. Öte yandan geçen hafta, CHZ’nin esas olarak satıcılar tarafından belirlenmesi nedeniyle trendin tersine döndüğü görüldü. Ancak, madeni para bir kez daha yukarı doğru hareket etmeye devam ettikçe işler değişiyor. Yazım sırasında, CHZ 0.52 $ ‘lık bir işlem fiyatına sahipti ve 0.79 $’ da güçlü bir dirençle karşılaştı. Ayılar bir kez daha varlıklarını hissettirirse, CHZ 0,39 $ ‘lık güçlü desteğe güvenebilir.

EMA şeritlerinin, madalyonun mevcut işlem fiyatının altına düştükten sonra mevcut fiyat aralığını sürdürmeye yardımcı olması muhtemeldir. RSI göstergesi aşırı alım bölgesinin altına düşmüş ancak ona yakın kalmıştı, bu da piyasanın öncelikle bu noktada alıcılarla dolu olduğunu vurguladı.

polkadot - dot

polkadot – dot fiyat analizi

Polkadot’un geçen ayki fiyat hareketi çoğunlukla yatay seyretti. Son zamanlarda yaşanan küçük düşüşlere rağmen, madeni para dayandı. DOT yazılırken, birkaç gün önce desteği 28,1 dolardan çıkardıktan sonra 33,2 dolar değerinde idi. 39 dolarlık fiyat aralığı etrafındaki direnç, yenilmeye devam ediyor ve daha önceki birçok durumda madeni paranın yükseliş ivmesini durdurdu.

MACD göstergesi ve Stokastik gösterge, yaklaşan bir fiyat düzeltmesine işaret ediyor. MACD göstergesi düşüş eğilimi gösterirken Stokastik gösterge aşırı satım bölgesine düştü – piyasada artan düşüşün ortak bir işareti.

Bizden anlık haberler almak için telegram sayfamızı takip edin.

YORUMLAR YAZ