• BITCOIN/TL
  2086350,629
  % 1,08
 • ETHEREUM/TL
  100609
  % 0,82
 • RIPPLE/TL
  16.43
  % 0,61
 • BITCOIN CASH/TL
  15702.88,602
  % 0,17
 • LITECOIN/TL
  2642.6
  % 0,52
 • COSMOS HUB/TL
  268.63
  % -0,03
 • CARDANO/TL
  15.32
  % 3,64
 • TETHER/TL
  32.59
  % 0,19

Trust Wallet Kullanmanız İçin On Neden

Trust Wallet Kullanmanız İçin On Neden

Kripto paraları kullanmak ve saklamak zor olmak zorunda değil. 2018’de Trust Wallet Binance ekosistemine katılarak parayı özgür kılma hedefimize bizi bir adım daha yaklaştırdı.

Trust Wallet Binance’in resmi mobil cüzdanıdır. Size Binance’in dışında fonlarınızı tutabileceğiniz güvenli ve kolayca erişebileceğiniz bir yer sunmanın yanı sıra, sunduğu birçok işlevle kripto deneyiminizi de iyileştiriyor.

Henüz Trust Wallet kullanmıyorsanız uygulamayı buradan indirebilirsiniz ve işte niçin Trust Wallet kullanmanız gerektiğinin on nedeni!

1. Ücretsiz kullanabilirsiniz

Trust Wallet tamamen ücretsiz kullanılabilir. Uygulamayı indirmek için ödeme yapmanız gerekmez ve uygulama içine gizlenmiş ek ücretler de yoktur. Doğal olarak, tüm blockchain ürünlerindeki gibi ağ işlem ücretlerini ve benzer ücretleri ödemeniz gerekir, ama Trust Wallet ekibi ödediğiniz işlem ücretlerini en aza indirmek için elinden geleni yapar ve hiçbir zaman komisyon almaz.

2. Birçok varlığı destekliyor

Birçok farklı cüzdan sahibi olmak sizi zorlayabilir. Her şeyin tek bir yerde bulunması işinizi kolaylaştırır. Trust Wallet 40’tan fazla blockchain’i destekliyor, yani yüz binlerce kripto para ve token destekleniyor.

3. Kriptolarınızı kolayca kullanabilirsiniz

Kripto almak ve göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. ENS, FIO ve Unstoppable Domains gibi iş ortaklarımız sayesinde standart blockchain adreslerine, QR kodlara ya da basit adreslere doğrudan telefonunuzdan kripto gönderebilirsiniz!

trustwallet
trustwallet

4. Merkeziyetsiz

Trust Wallet merkeziyetsiz bir cüzdandır, yani özel anahtarlarınızın kontrolü sizin elinizdedir ve sonuç olarak kriptolarınız konusunda tamamen özgür olursunuz. Özel anahtarlarınızı kendi elinizde tuttuğunuz için, gerek duyarsanız Trust Wallet olmadan da fonlarınıza erişebilirsiniz. Daha da önemlisi, sizden başka hiç kimse kriptolarınıza erişemez. Trust Wallet kriptolarınızı yerinden oynatamaz. Aslında Trust Wallet, sizin orada ne kadar kripto tuttuğunuzu bile göremez.

5. Gizli ve güvenlidir

Binance ve Trust Wallet pek çok ortak temel değere sahiptir ve bunlardan biri de kullanıcıları korumanın mutlak zorunluluğudur. Trust Wallet fonlarınızı güvende tutmak için dikkatle tasarlanmıştır. Dahası, hiçbir kişisel veriniz toplanmaz ya da kaydedilmez; böylece kimliğinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

6. Staking

Trust Wallet, Tezos, Tron, Cosmos, Algorand ve diğer birçok kripto para için staking’i destekliyor. Sorunsuz bir şekilde daha fazla kazanmak için kriptolarınızı kolayca stake edebilirsiniz.

trustwallet
trustwallet

7. Kartınızla kripto satın alabilirsiniz

Trust Wallet birçok kart ödemesi sunucusunu entegre etmiştir. Bu da uygulamadan ayrılmadan favori kripto paralarınızı satın alabileceğiniz anlamına gelir. Bitcoin bakiyenizi artırabilir, fonlarınıza biraz daha Ethereum ekleyebilir, ekstra BNB satın alabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Yalnızca satın almak istediğiniz kripto parayı seçin, kart bilgilerinizi girin ve birkaç dakika içinde fonlar cüzdanınıza eklensin.

8. DApp tarayıcı

Merkeziyetsiz uygulamalar (Dapp’ler) kripto paranın bir sonraki büyük konusu haline geliyor. Dapp’leri kriptolarınızı borç vererek daha fazla kripto kazanmak gibi birçok farklı şey için kullanabilirsiniz! Android üzerindeki Trust Wallet dahili bir DApp tarayıcısına sahiptir. Böylece cüzdanınız içindeki DApp’lerle doğrudan etkileşim kurabilirsiniz ve sevdiğiniz DApp’leri kullanmak ve yönetmek çok daha kolay hale gelir. Ayrıca yeni DApp’ler keşfedebilir ve yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz!

9. Kripto alıp satabilir ya da takas edebilirsiniz

Keşke cüzdanımdan ayrılmadan kripto alıp satabilsem diye hiç düşündünüz mü? Artık bunu yapabilirsiniz. Trust Wallet’ın bunu mümkün kılan iki farklı hizmeti bulunuyor: takas ve borsa. Takas, bir kriptoyu hızla başka bir kriptoyla takas edebileceğiniz basit bir arayüzdür. Borsa ise daha ileri seviye olup alım satımlar üzerinde daha fazla kontrol sunar. Borsa özelliği BinanceDEX’e bağlanır.

10. Memler!

Trust Wallet güvenlik ve gizlilik gibi birçok şeyi ciddiye alır. Ama kendilerini sosyal medyada çok ciddiye almazlar. Trust Wallet yayınladığı memlerle ve Twitter üzerinden verdiği hediyelerle tanınır. Bunları kaçırmamanızı öneririz!

Hemen Trust Wallet Sahibi Olun

Artık Trust Wallet’ı telefonunuza indirmenin hiç de zor olmadığını biliyorsunuz. Çok sayıda kullanışlı özelliğe sahip, ayrıca indirmesi ve kullanması ücretsiz, bu yüzden bir deneyin!

Trust Wallet’ı hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR YAZ