• BITCOIN/TL
  2250176,570
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  112492
  % -0,45
 • RIPPLE/TL
  19.51
  % -0,78
 • BITCOIN CASH/TL
  19696.22,152
  % -1,04
 • LITECOIN/TL
  3078.75
  % -0,82
 • COSMOS HUB/TL
  343.05
  % -0,96
 • CARDANO/TL
  18.63
  % -0,08
 • TETHER/TL
  32.29
  % -0,09

Shiba ile pasif gelir elde etmenin yeni yolu

Shiba ile pasif gelir elde etmenin yeni yolu

Shiba Inu (SHIB) için kurulan yeni platform üzerinden SHIB token ile pasif gelir elde etmenin yeni bir yolu var. Olayın ayrıntılarına bakalım.


Shiba ile pasif gelir elde etmenin yeni yolu

Meme coin Shiba Inu (SHIB) sahipleri şimdi SHIB tokenlerini yaparak pasif gelir kazanabilir. Böyle bir yöntem yeni başlatılan token yakma platformu üzerinde mümkün olabiliyor. Yapılan son duyuruda bununla ilgili bilgi verildi.

SHIB token yakan kullanıcılar söz konusu kripto paraları kalıcı olarak dolaşımda çıkarmış oluyor. Bunun için söz konusu tokenleri yakma adresine transfer etmeleri gerekiyor. Böylece SHIB tokenlerin kıtlık oranına pozitif etki yapması bekleniyor. Sonuçta bu yakmalar da tokenin fiyatına yükselmek için güç sağlayabilir.

Shiba topluluğu dolaşımdan tokenlerin kaldırmak için büyük bir çaba sarf ediyor. Topluluk üyeleri bunun için Shiba Inu yakma oranlarını sürekli takip ediyor.

SHIB tokenleri sentetik olarak yakma olanağı sunan platform, RYOSHIS VISION tokenin kurucuları ile iş birliği içinde inşa edildi. Tokenin arkasındaki geliştiriciler ekibi, bu yeni özellik ile Shiba Inu’nun “dijital varlık tarihinin en iyisi” olacağına inanıyor.

SHIB, en büyük ikinci meme kripto para. Bu tokenin arzını azaltmaya katkı yapanlara ödül olarak burntSHIB tokenler verilecek. Bu token sahipleri ise yaklaşık olarak tüm işlemlerin yarısına yakınını alma imkanı kazanacak.

Amsterdam merkezli bir kripto para ödeme sağlayıcısı olan NOWPayments, geçen ay müşterilerden aldıkları tokenlerin belirli bir yüzdesini yakmalarına izin veren bir özellik başlatmıştı. Birçok diğer Shiba Inu dostu da yakma mekanizmasını uygulamaya karar vermişti.

CoinMarketCap verilerine göre, Shiba Inu (SHIB) token fiyatı şimdi 0.00002418 dolar. Meme kripto paranın arzı ise 549 trilyon token civarında. Bir kentilyonluk ilk token arzından yüzde 45 daha az.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Tiktok‘ta takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ