• BITCOIN/TL
  2166170,278
  % -1,34
 • ETHEREUM/TL
  113094
  % -0,25
 • RIPPLE/TL
  19.7
  % 0,02
 • BITCOIN CASH/TL
  12177.31,619
  % -1,82
 • LITECOIN/TL
  2372.81
  % 1,66
 • COSMOS HUB/TL
  205.04
  % 0,77
 • CARDANO/TL
  13.52
  % -2,17
 • TETHER/TL
  32.88
  % -0,20

Phemex’ten 59 Yeni Listeleme: AVAX, RACA ve daha birçok kripto para

Phemex’ten 59 Yeni Listeleme: AVAX, RACA ve daha birçok kripto para

Kripto para birimleri ana akımda inkar edilemez bir şekilde tanınırlık kazanıyor ve her seviyeden trader bu alana giriyor. Çeşitli yeni projeler ve düzenli olarak piyasaya giren tokenlar ile kripto para birimlerinin benimsenmesi şüphesiz artıyor. Hatta, kripto paraya sahip olan insan sayısı, yılın başında neredeyse iki katına çıkarak yaklaşık 220 milyona ulaştı ve 2021’de piyasaya önceki beş yılın toplamından daha fazla fon akıtıldı.

Singapur’un en iyi kripto para borsası Phemex, kripto para piyasalarının sürekli büyümekte olduğunun farkında. Platform, kripto topluluğu içindeki yatırım fırsatlarına yönelik artan talebe yanıt olarak işlem çiftlerine 55 yeni kripto para birimi eklediğini duyurdu. Bunların içinde bir çok popüler kripto para ve ayrıca kripto alanında önemli bir etkiye sahip olma potansiyeli olan bazı gelecek vaat eden tokenlar mevcut.

Phemex’te Listelenen Önemli Coinler

Bu yeni listeleme ile Phemex, traderlara ve kripto meraklılarına piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden bazılarına erişim sağlıyor.

Avalanche blok zinciri, önde gelen bir kripto para birimi savunucusu ve Cornell Üniversitesi profesörü Emin Gün Sirer tarafından kurulan bir firma olan Ava Labs tarafından 2020 yılında geliştirildi. Avalanche ağı, geliştiricilere, daha yüksek verim, özel, ölçeklenebilir VM’ler ve 1 saniyenin altında kesinlik dahil olmak üzere, diğer merkeziyetsiz akıllı sözleşme özellikli Proof-of-Stake blok zincirlerine göre sayısız avantaj sunar.

Avalanche ekosistemi son yıllarda merkeziyetsiz borsaları, sentetik varlıkları, tahmin piyasalarını, stablecoin’leri, ILO’ları ve özel menkul kıymetleri içerecek şekilde büyüdü. Avalanche projesi kripto topluluğunda heyecan yaratıyor ve çığır açan konsensüs protokolü ve benzeri görülmemiş merkeziyetsizcilik sayesinde daha geniş merkeziyetsiz finans alanında çok daha büyük bir oyuncu olma potansiyeline sahip.

İşte listelenecek önemli coinlerden bazıları:

Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX), hızlı işlem hızlarına, çevre dostu performansa ve düşük maliyetlere odaklanan bir akıllı sözleşme blok zinciri platformudur. Avalanche ekosistemi, her biri farklı işlemlerde uzmanlaşmış paralel blok zinciri olan üç blok zincirinden oluşur.

Zincirler arasında görevlerin dağıtılması, Avalanche platformunun çevik kalmasına yardımcı olarak DLT endüstrisindeki en önemli sorunlardan biri olan blok zinciri üçlüsünü çözmesine izin vererek, merkezi olmayan, güvenli ve ölçeklenebilir bir ağ oluşturur.

Trader Joe (JOE)

Trader Joe (JOE), yeni gelişmeleri ortaya çıkarmaya devam eden merkeziyetsiz bir finans (DeFi) protokolüdür. Avalanche blok zinciri üzerine inşa edilmiş AMM tabanlı bir DEX olarak, projenin birincil amacı bir takas ve ticaret hizmeti sağlamaktır, ancak Trader Joe aynı zamanda stake etme, yield farming ve lending gibi diğer temel DeFi özelliklerini de sağlar.

Stargate  (STG)

Stargate (STG), farklı blok zinciri ağları arasında yerel varlık transferlerini sağlayan LayerZero protokolü üzerine inşa edilmiş bir zincirler arası köprüdür.

Protokol, wrapped token ihtiyacını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır ve kullanıcıların doğrudan ilgili varlıkları desteklemeyen blok zincirlerine token göndermesine izin verir. Protokol, zincirler arasında paylaşılan birleşik likidite havuzları etrafında inşa edilmiştir. Stargate’in amacı, zincirler arası köprülemeyi yalnızca tek bir işlem gerektiren sorunsuz bir süreç haline getirmektir.

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic (ETC), 2016’daki DAO hacklenmesinden sonra meydana gelen bir topluluk anlaşmazlığının ardından Ethereum (ETH) ağının bir hard fork’u olarak piyasaya sürüldü. Ethereum Classic blok zinciri, akıllı sözleşmeleri ve merkeziyetsiz uygulamaları destekler ve kendi Ethereum Classic tokenlarını korur.

Blok zinciri, ETC madenciliği için bilgi işlem kaynakları gerektiren işlemleri doğrulamak için Proof-of-Work protokolünü kullanır ve Ethereum’un Proof-of-Stake’e geçişine fazla hevesli olmayan ETH madencileri için bir gelir yaratma yolu sağlamaya devam edebilir.

Dash (DASH)

Dash dünyanın her yerine ucuz ve hızlı ödeme gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Proje Bitcoin üzerine kurulu olmakla birlikte iki katmanlı bir ağ yapısından oluşur. İlk katman, madencilik cihazlarının işlemleri doğrulamak için karmaşık matematiksel işlemleri çözdüğü bir iş kanıtı (PoW) sistemidir.

İkinci katman ana düğümleri içerir. 1.000 Dash’e sahip olduğunu kanıtlayan herkes bir ana düğüm işletebilir. Bu ana düğümler Dash’in InstantSend ve CoinJoin özelliklerinden sorumludur ve ayrıca yönetişim ve finansman teklifleri üzerinde oy kullanmalarına izin verilir.

Eklenen yeni kripto paraların tam listesini görmek için Phemex’in web sitesini ziyaret edin.

Phemex ile Yatırım Yapmaya Başlayın

Phemex, traderlara ve yatırımcılara portföylerini çeşitli varlıklarla çeşitlendirme fırsatı verir. Phemex platformunda mevcut olan piyasanın önde gelen işlem çiftlerinin yanı sıra, artık piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden bazılarının da dahil olduğu 59 tokenı da alıp satabilirsiniz.

Yeni listelemelerini kutlamak için Phemex, kullanıcıların spot işlem yoluyla AVAX kazanabilecekleri AVAXPress kampanyasını başlatıyor.

Gelişmiş alım satım özellikleri ve yeni yatırımcıların başlamasına yardımcı olmak için özel bir akademi portalı ile Phemex, her tür yatırımcı için harika bir alım satım deneyimi sağlamayı taahhüt ediyor. Alım satım yolculuğunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için 7/24 müşteri hizmeti, harika bir topluluk ve geniş bir araç yelpazesi sunar. Piyasadaki en heyecan verici coinlerden bazılarıyla işlem yapma fırsatını kaçırmayın.

Phemex komisyon indirimli kayıt için tıklayın.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Tiktok‘ta takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ