• BITCOIN/TL
  2224431,371
  % -2,36
 • ETHEREUM/TL
  113305
  % -3,12
 • RIPPLE/TL
  19.7
  % -3,51
 • BITCOIN CASH/TL
  19704.81,586
  % -9,37
 • LITECOIN/TL
  3110.61
  % -3,41
 • COSMOS HUB/TL
  345.09
  % -3,37
 • CARDANO/TL
  18.6
  % -6,51
 • TETHER/TL
  32.28
  % 0,37

Milan, Socios ile token çıkaracak

Milan, Socios ile token çıkaracak

İtalya’nın köklü ve büyük futbol kulüplerinden AC Milan, Chiliz ve Socios.com ile iş birliği içinde kendi token’ını çıkaracağını duyurdu.

ACM kısa adıyla piyasaya sürülecek olan token’ın önümüzdeki haftalarda satışa sunulması bekleniyor.

Açıklamaya göre, ACM taraftar token sahipleri, her sezon birden fazla kulüp kararında oy kullanma hakkı, VIP ödülleri ve deneyimleri, özel kulüp ve sponsor promosyonları, oyunlar, yarışmalar gibi çeşitli avantajlardan yararlanabilecekler.

Socios’un geçen Ekim ayında devreye aldığı ‘Soyunma Odası’ özelliğini kullanarak Milan Devils token’ı satın alanların bu token’ları, piyasaya sürüldüğünde ACM token’larına dönüştürülecek.

AC Milan yöneticilerinden Casper Stylsvig, Socios.com ile el ele vermekten mutluluk duyduklarını belirterek “Bu iş birliği, dünyanın dört bir yanında bulunan 450 milyon taraftarımıza, Kovid-19 pandemisinin yarattığı mevcut koşullar altında özellikle daha da önemli olan AC Milan ile etkileşim konusunda başka bir heyecan verici yol sunmamızı sağlıyor.” dedi.

Chiliz ve Socios.com’un kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus ise “AC Milan’ı ve dünyanın dört bir yanındaki 450 milyon taraftarını Socios.com’da ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Rossoneri taraftarları, favori takımlarıyla oylamalarda kulübü etkileme, VIP ödüllerine, özel promosyonlara, sohbet forumlarına ve çok daha fazlasına erişim sağlayarak benzeri görülmemiş bir etkileşim yaşayabilecekler. AC Milan ile iş birliğimiz, taraftar token’larını nihai bir taraftar etkileşim aracı ve spor endüstrisi için güçlü bir yeni gelir kaynağı olarak tesis etme misyonumuz üzerine her zamankinden daha çok çalışacağımız bir yıla harika bir başlangıç.” şeklinde konuştu.

Milan, Socios.com ile iş birliğine varan 16. futbol kulübü oldu. Socios, daha önce Türkiye’den Galatasaray, Trabzonspor ve Başakşehir ile anlaşmaya varmıştı.

YORUMLAR YAZ