• BITCOIN/TL
  1912084,693
  % 1,28
 • ETHEREUM/TL
  103508
  % 1,39
 • RIPPLE/TL
  15.7
  % 6,07
 • BITCOIN CASH/TL
  12217.83,699
  % 7,08
 • LITECOIN/TL
  2291.74
  % 3,31
 • COSMOS HUB/TL
  203.19
  % 3,88
 • CARDANO/TL
  13.76
  % 5,38
 • TETHER/TL
  33.05
  % 0,18

Kripto Para Yatırımcıları İçin Gerekli Siteler – 1

Kripto Para Yatırımcıları İçin Gerekli Siteler – 1

Kripto para alım satımı yapanlar için gerekli tüm platformları bölümler halinde paylaşacağız.
Sorularınızı yorum kısmına yazarak gelecek yazılara da yön verebilirsiniz.

Kripto Para Yatırımcıları İçin Gerekli Siteler – 1

➤Binance Türkiye
Banka hesabımızdan havale veya eft ile para gönderebileceğimiz en büyük kripto para borsasının Türkiye şubesidir.
Global borsalara doğrudan para aktarımı uzun süreceğinden ve Masak blokesine takılmamak için bunu Binance Türkiye ile neredeyse sıfır maliyetle yapabiliyoruz.
Gönderdiğimiz Türk Lirası ile usdt alarak Binance Global hesabımıza masrafsız gönderebiliriz.
https://www.trbinance.com

➤Binance Global
Dünyanın en büyük kripto para borsası. Yatırım için yüzlerce kripto arasından seçim yapabiliyoruz. Spot, Vadeli, Launchpad, Staking , Farming ve Futures hizmetlerinde öne çıkıyor.
Çok fazla hacim sorunu olmayan, elimizdeki malı kolaylıkla ve istediğimiz fiyattan elden çıkarabileceğimiz bir piyasa ortamı sunuyor.
Yerel borsalarda fiyatların yükseldiği dönemlerde olan donma işlem yapamama sorunlarıyla pek karşılaşılmıyor.
https://www.binance.com

➤Tradingwiev
Tradingview internet üzerindeki en popüler piyasa takip sitelerinden biridir. Bu sitenin bu kadar popüler olmasının altında pek çok sebep yatıyor.
Bunlardan en önemlisi bedava bir platform olmasıdır. Premium üyelik almanın da mümkün olduğu sitede ayrıca Premium üyelik sahibi olmak da mümkün.
Ama bedava kullanımda da Premium hesabın sunduğu her şeyden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca geniş kullanıcı portföyü ile bir nevi sosyal medya görevi de görüyor.
https://tr.tradingview.com

➤Coinmarketcap
CoinMarketCap, dünya üzerinde ki bütün resmileşmiş kripto para birimlerinin analizlerini, ivmelenmelerini takip edebildiğiniz gelişmiş bir dijital blockchain takip sistemidir.
Birçok büyük yazılımda olduğu gibi bu markanın da Amerika merkezli olduğunu hatırlatmakta fayda var.
Brandon Chez tarafından 2013 yılında kurulan ve o günden bu yana dünyanın en çok kullanılan kripto para analiz platformu olarak da dikkatleri çektiğini söylemekte fayda var.
2020 yılında da Binance Capital şirketi tarafından satın alınmıştır. Sistem, tamamen dijital olarak tüm resmi teklif almış olan Bitcoin ve Altcoin birimlerini en ince ayrıntısına kadar sizlere sunar.
https://coinmarketcap.com

➤Coinmarketcal
CoinMarketCal, güvenilir kripto para birimi haberleri için önde gelen ekonomik takvimdir. Kripto para yatırımcılarının daha iyi kararlar almasına yardımcı olan tüm olayları kapsar.
https://coinmarketcal.com

➤LunarCrush
Sosyal medyanın kripto paralar üzerinde etkiye sahip olduğu hepimizin bildiği bir gerçek. Bir fenomen tarafından tweet atılan kripto paranın yükselişi kaçınılmaz olur bu yüzden grafik analizi kadar haber analizleride önem kazanmıştır.
LunarCrush projesi yardımıyla coin ve tokenların, sosyal medya trendlerini, sosyal medya etkileşimlerini izleyebilirsiniz. Ayrıca bu platform zilliqa ekibi tarafından kurulmuştur ve twitter hesapları Binance’ın kurucusu CZ tarafından takip edilmektedir.
https://lnr.app/s/1bAMlw

Kripto para alabileceğiniz komisyon indirimli borsalar için tıklayın.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ