• BITCOIN/TL
  316528,515
  % -1,37
 • ETHEREUM/TL
  23821
  % -1,36
 • RIPPLE/TL
  7.42
  % -2,70
 • BITCOIN CASH/TL
  2052.8,626
  % -2,99
 • LITECOIN/TL
  1441.4
  % -2,30
 • COSMOS HUB/TL
  191.54
  % -2,38
 • CARDANO/TL
  5.89
  % -1,36
 • TETHER/TL
  18.65
  % -0,06

Google, EOS ile Anlaştı! Fiyat Yükselişte

Google, EOS ile Anlaştı! Fiyat Yükselişte

Fiyatı yükselmediği ve diğerleri gibi ATH yapmadığı için düşüyor gibi görünse de, EOS sessizce büyüyor. EOSGo’ya göre bugün itibariyle Google Cloud, EOS’a katılımıyla oyları kabul etmeye ve daha aktif olarak katılmaya hazır. Duyuru sonrası altcoin EOS fiyatı da kademeli olarak %15 yükseldi. Şu anda 5.37 dolardan işlem görüyor ve haftalık kazancını %15’in üzerine çıkardı. Ortaklığın ayrıntılarıyla devam ediyoruz…

eos-usdt-fiyat

eos-usdt-fiyat

Google Cloud, EOS Governance’a katılıyor

Altcoin projesi EOS, ilk olarak, ana şirketi Block.one’nin EOSIO yazılımını oluşturmak için 4 milyar dolarlık rekor bir fon sağladığı 2018’deki ICO çılgınlığı sırasında manşetlere girdi. Bundan sonra, EOS teknolojide ilerlemeye ve piyasadaki fiyat pompasından kaçınmaya devam etti. 2 Nisan’da Google Cloud, EOSIO ile işbirliğini ve dağıtık defter (legder) teknolojisinin gizli bulut (confidential cloud) bilgi işlemle entegrasyonunda devrim yaratmaya nasıl yardımcı olduğunu tartışan bir makale yayınlayınca EOS fiyat ivmesine ek bir destek verdi. 2 Nisan tarihli Google Cloud tweet’i şunları söylüyordu:

Ağımızın ölçeklenebilirliği ve güvenilirliği, Gizli Bilgi İşlemde yenilik ve #AI / #ML ve veri analitiğinde liderlik ile @Block_one_’nin dağıtılmış defter teknolojisini (ledger) geliştirmesine ve işletmesine yardımcı oluyoruz.

Duyurunun ardından birkaç ay sonra:

Ve Google Cloud’un EOS’a Blok Üretici olarak katıldığını duyurmasından birkaç ay sonra. EOS Governance’ın dünyanın en büyük ve en yenilikçi teknoloji şirketlerinden birini topluluğa katıldığını görmesi önemli bir adımdır. Google Cloud şimdi eosgcpbpacct hesabı altında tam teşekküllü bir Blok Üreticisi olarak kaydoldu ve şu anda 520.000 oy toplayarak BP’ler arasında 81. sıraya ulaştı. Block.one CEO’su Brendan Blumer şunları söyledi:

Küresel halka açık Blockchain etkinliğinin çoğunluğu ile EOS, merkezi olmayan ekosistemden kolaylıkla yararlanmak isteyen herkes için güçlü bir çözüm… Google Cloud ekibi, gelişen EOS topluluğunu ve içine en iyi giriş noktasını oluşturmak için oluşturduğu yüksek performanslı EOSIO teknolojisini benimsiyor. Google Cloud’u EOS topluluğuna davet ediyoruz ve onların EOS ağına katkılarından dolayı heyecanlıyız.

EOS projesi için neler hedefleniyor?

EOS topluluğuyla doğrudan iletişim kurmak için Google Cloud ekibi, topluluğa katılımları hakkında soru veya geri bildirim göndermek için herkese açık bir Google Grubu oluşturdu. EOS’un (ve diğer blok üreticilerinin) performansını ve itibarını yeni zirvelere çıkaracak istikrar, güvenilirlik, güvenlik ve dünya çapında ağ mimarisi sağlayan en iyi altyapılarını kullanacaklar. Açık kaynak geliştirici topluluğunun hem EOSIO protokolünün gücünden hem de Google Cloud geliştiricilerinin eşsiz uzmanlığından yararlanan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmak için açık kaynaklı EOSIO Blockchain protokolünden yararlanan hizmetler başlattılar.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ