• BITCOIN/TL
  2224590,621
  % -2,12
 • ETHEREUM/TL
  113421
  % -2,85
 • RIPPLE/TL
  19.73
  % -1,28
 • BITCOIN CASH/TL
  19723.73,430
  % -9,00
 • LITECOIN/TL
  3113.13
  % -3,26
 • COSMOS HUB/TL
  346.1
  % -3,04
 • CARDANO/TL
  18.6
  % -5,20
 • TETHER/TL
  32.25
  % 0,10

Flare, XRP Sahiplerine 100.000.000.000 Spark Token Dağıtacak

Flare, XRP Sahiplerine 100.000.000.000 Spark Token Dağıtacak

Flare Network’ün uzun süredir beklenen XRP sahiplerine yönelik airdrop dağıtımı nihai bir planın onaylanmasıyla birlikte hazır olabilir.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Flare Network’ün uzun süredir beklenen XRP sahiplerine yönelik airdrop dağıtımı nihai bir planın onaylanmasıyla birlikte hazır olabilir.

Aylardır XRP sahiplerine Spark (FLR) dağıtmayı planlayan Flare, dağıtımın nasıl olacağını ilk kez özetledi.

Flare, ağ yayına girdikten sonra, koşulları sağlayan her kişinin Spark token’larının %15’ini hemen alacağını ve ardından en az 25 ay ve en fazla 34 ay boyunca devam ederek ayda ortalama %3 talep edebileceğini söylüyor. Ayrıca bu yavaş dağıtımın Spark token’ı üzerindeki aşırı satış baskısını veya diğer olumsuz etkileri önlemek için tasarlandığını söylüyor:

“FXRP’nin Flare’de güvenilir bir şekilde ihraç edilmesini desteklemek için sermaye sağlayacak en iyi kişilerin XRP’ye sahip kişiler olduğu her zaman belirttiğimiz bir nokta olmuştur. Bunu adil bir şekilde sağlamanın tek yolu, bizce gerçekleşecek Spark dağıtımıdır.

Yarattığı fayda için Flare ve Spark’ı benimsemek yerine, insanların belirli bir yüzdesi Spark’ı sadece ‘bedava para’ olduğuna inandıkları için talep etmek isteyecektir. Bu dinamiğin olumsuz etkilerini azaltmak için, herhangi bir zamanda piyasaya sürülebilecek likidite miktarı genişletilmiş kilit açma süreci ile sınırlandırılıyor.”

Flare Networks ve yerel token’ı Spark, XRP ve ardından Litecoin (LTC) ile başlayarak çeşitli blokzinciri ağlarına akıllı sözleşme yetenekleri getirmeyi amaçlıyor.

Flare daha önce, topluluğun dağıtımın nasıl yapılması gerektiğine karar vermesine izin vereceklerini söylemişti ancak sonuç olarak buna karşıt yönde bir karar verdikleri aktarıldı. Topluluğun dağıtım konusunda karar vermesine ilişkin önceki karar, kısmen vergi etkileriyle ilgili endişelerden kaynaklandı. Flare, vergi yükümlülüklerinden endişe duyan herkesin aylık %3’lük dağıtımdan vazgeçebileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi  Telegram kanalımızdan takip edebilir, piyasa hakkında yatırımcılarla konuşmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ