• BITCOIN/TL
  2295717,538
  % 6,30
 • ETHEREUM/TL
  117977
  % 17,79
 • RIPPLE/TL
  17.33
  % 4,74
 • BITCOIN CASH/TL
  16838.48,147
  % 7,42
 • LITECOIN/TL
  2848.76
  % 5,58
 • COSMOS HUB/TL
  285.54
  % 6,18
 • CARDANO/TL
  16.12
  % 5,77
 • TETHER/TL
  32.23
  % 0,16

Cartesi (Ctsi) Elrond (Egld) Ortaklığı Açıklandı

Cartesi (Ctsi) Elrond (Egld) Ortaklığı Açıklandı

Cartesi bir duyuru yayınladı ve Elrond’la ortaklığını açıkladı.

Medium hesabı’nda yayınlanan duyuru :

Cartesi’nin , yüksek hesaplama ölçeklenebilirliği için iyimser toplamaları entegre etmek ve akıllı sözleşmeler için bir Linux çalışma zamanı sağlamak için Elrond (EGLD) ile ortaklık kurduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz . Bu ortaklık, Cartesi’nin blok zincir teknolojisinin ana akım olarak benimsenmesine verdiği sürekli vurgunun ve geliştiricilerin DApp’larını en alakalı blok zincirlerine yerleştirmelerine izin verme taahhüdünün bir parçasıdır.
Elrond, dağıtılmış uygulamalar, kurumsal kullanım durumları ve yeni internet ekonomisi için oldukça ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli bir blok zinciri platformu getiren, sektördeki en hızlı büyüyen blok zinciri projelerinden biridir.
Cartesi, ortaklığımız sayesinde, Linux tarafından desteklenen genel yazılım yığınlarını kullanabilecek olan Elrond üzerine inşa eden akıllı sözleşme geliştiricilerinin olasılıklarını genişletecek. Dünyanın hakim işletim sisteminin geniş yazılım ekosistemi tarafından sağlanan daha yüksek üretkenliğin avantajlarının yanı sıra, Elrond üzerindeki akıllı sözleşmeler devasa zincir dışı hesaplama verimiyle tamamlanacak.
Elrond’da çalışan Cartesi Rollups , blok zincirinin güvenlik garantilerini koruyacak ve yeni nesil daha karmaşık merkezi olmayan uygulamalar için harika fırsatlar yaratacaktır.
Cartesi ve Elrond, 2021’den itibaren entegrasyon konusunda işbirliği yapacak , gelecek milyar insanı dahil etmek ve blok zincirini ana akım benimsemeye getirmek için birlikte çalışacak .
Sorusu olan herkesi Discord’daki geliştirme topluluğumuza katılmaya davet ediyoruz !
Elrond hakkında
Elrond, veri hacmi ve yürütme hızında 1000 kat kümülatif iyileştirme sağlamak için sıfırdan tasarlanan internet ölçekli bir blok zinciridir. Bunu başarmak için Elrond, iki önemli yenilik sunar: yeni bir Uyarlanabilir Durum Paylaşma mekanizması ve hızlı, verimli ve güvenli bir fikir birliği mekanizmasıyla doğrusal ölçeklenebilirliği sağlayan Güvenli Teminat Kanıtı (PoS) algoritması. Böylelikle Elrond, 6 saniyelik gecikme süresi ve ihmal edilebilir maliyetle saniyede 15.000’e kadar işlemi (TPS) işleyebilir ve izinsiz, sınırsız, küresel olarak erişilebilir bir internet ekonomisinin omurgası olmaya çalışabilir.
Cartesi hakkında
Cartesi akıllı sözleşmeleri bir sonraki seviyeye taşıyor. Bir çeşit iyimser toparlama uygulayarak acil ölçeklenebilirlik ve yüksek ücret sorununu çözüyor. En önemlisi, Cartesi, geliştiricilerin Solidity yerine genel yazılım yığınları ile kod yazmalarına izin vererek akıllı sözleşme programlamasında devrim yaratıyor. Noether , Cartesi’nin geçici veriler için optimize edilmiş yan zinciridir ve DApp’lere düşük maliyetli veri kullanılabilirliği sağlar.

YORUMLAR YAZ