• BITCOIN/TL
  2169057,557
  % -2,47
 • ETHEREUM/TL
  113379
  % -0,98
 • RIPPLE/TL
  19.84
  % -1,83
 • BITCOIN CASH/TL
  12105.32,475
  % -4,55
 • LITECOIN/TL
  2387.17
  % 0,60
 • COSMOS HUB/TL
  205.42
  % -0,84
 • CARDANO/TL
  13.49
  % -3,93
 • TETHER/TL
  32.83
  % -0,37

Cardano, NEM, Sushiswap Fiyat Analizi

Cardano, NEM, Sushiswap Fiyat Analizi

Cardano, NEM ve SUSHI için zincir içi ölçümler kısa vadeli bir geri çekilmeye işaret etse de, altcoinlerin kaderi Bitcoin ve Ethereum’dan gelen yükseliş ipuçlarına bağlıydı. Teknik ekipler dayanırsa, yukarıda belirtilen madeni paraların kuzeye doğru hareketlerine devam etmeden önce bir düşüş dönemini atlamaları gerekecek.

ADA-fiyat analizi

ADA-fiyat analizi

Cardano , 40 milyar doların biraz altında bir piyasa değeri ile dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi konumunu korudu. İlginç bir şekilde, son yedi günde% 23’lük bir sıçrama da Cardano’yu piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında en yüksek haftalık kazanan yaptı. Basın zamanında, ADA günlük grafiklerde sağlıklı yükselişini korurken rekor seviyelerin hemen altında işlem görüyordu.

Parabolik SAR şamdanlar altında hareket noktalı işaretler olarak fiyatın boğa pekişmiştir. Aşağı yönde, endeksin aşırı alım bölgesinde daha düşük zirveler oluşturmasının ardından RSI’da düşüş eğilimi görüldü . Pazar liderlerinin yazı yazarken hız kazanmasıyla birlikte, ADA için düşüş tahminleri, daha geniş pazardaki yükselişle dengelenebilir.

XEM fiyat analizi

XEM fiyat analizi

NEM , piyasa liderleri yana doğru hareket etse bile, fiyatın bir hafta içinde% 40’ın üzerinde artmasının ardından, büyük ölçüde bastırılmış bir kripto piyasasında sağlıklı kazançlar kaydeden bir kripto para biriminin başka bir örneğiydi. Söz konusu artış, güçlü bir yükseliş ivmesi ile desteklendi ve aynısı, Harika Osilatör üzerindeki yeşil çubuklarla vurgulandı .

Diğer taraftan, Göreceli Güç Endeksi , piyasadaki alıcıların doygunluğuna dikkat çekti ve düşüş eğilimini vurguladı. Böyle bir senaryoda 0.7 $ ‘lık destek seviyesi odak noktası olabilir. Yine de, NEM’in düzeltme döneminden sonra listelerde yükselişine devam etmesini bekleyin.

SUSHI 1

SUSHI , fiyatın düne göre yaklaşık% 5 düştüğü için basın zamanında kırmızı bölgede işlem görüyordu . SUSHI, 4 saatlik grafiklerde 17,24 dolarlık destek seviyesinden yükselse de, düşük işlem hacimleri ve satın alma aktivitesi, önümüzdeki seanslarda rekor seviyelere doğru bir hareketin olası olmadığı anlamına geliyordu.

MACD yeşil çubuklar kendi histogram düştü gibi bir ayı geçit üzerinde kapandı. CMF endeksi yarı yolda üzerine çıkmıştır ve sermaye akışını vurgulanan görünüm olarak iyimser oldu. Aslında, SUSHI’nin bir düşüş senaryosunda bile kendisini basın zamanı desteğinin üzerinde sürdürme şansı vardı.

YORUMLAR YAZ