• BITCOIN/TL
  2285737,599
  % 6,23
 • ETHEREUM/TL
  121918
  % 22,99
 • RIPPLE/TL
  17.56
  % 6,67
 • BITCOIN CASH/TL
  16949.2,124
  % 8,65
 • LITECOIN/TL
  2861.3
  % 6,84
 • COSMOS HUB/TL
  286.31
  % 8,58
 • CARDANO/TL
  16.21
  % 8,33
 • TETHER/TL
  32.2
  % 0,26

Binance’e Yeni CEO Geldi: Dev Borsa, Stratejisini Değiştiriyor

Binance’e Yeni CEO Geldi: Dev Borsa, Stratejisini Değiştiriyor

Binance, artan regülasyon baskısından sonra en azından belirli bir bölgede rahat edebilmek için önemli bir adım atmış olabilir.

Binance Singapur tarafından yapılan bugünkü açıklamaya bakıldığında, söz konusu borsanın CEO’luk pozisyonuna Singapur’un en büyük menkul kıymet borsalarından olan SGX’in eski CRO’sunun katılacağı görülüyor.

Ünlü isim daha önce de Singapur’un finansal regülatörü olan MAS bünyesinde 13 yıl boyunca çalıştı ve kurumsal finans departmanına baktı.

Singapur’un menkul kıymet yasalarının oluşturulmasında aktif rol oynayan ünlü isim, regülasyon konusunda Singapur için bir hayli önemli.

Binance, Singapur Birimine Teng’i Getirdi

Binance de Singapur biriminin başına Richard Teng’i getirerek aslında ilgili bölgeden gelecek olası regülasyon baskısını azaltmayı hedeflemiş olabilir.

Binance tarafından yapılan açıklamada blockchain ve kripto para teknolojisinin kabulünün hızlandığı ve bunun için aslında sektöre yabancı olmayan yöneticilerin gerektiği belirtildi.

Teng de yaptığı ayrı bir açıklamada endüstri liderleri ve kanun yapıcılar ile beraber çalışacaklarını ve kripto para sektörünün büyümesine katkı sağlayacak regülasyonlar oluşturulmasında emek sarf edeceklerini belirtti.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, son dönemde Hong Kong, Kanada, İngiltere ve bunun gibi birçok ülkeden uyarılar almıştı. Singapur ise Asya’nın teknoloji ve fonlama merkezi gibi görünmekte ve bunun Asya piyasasına odaklanan şirketler için önemi büyük.  Binance’in amacı da bunu güvenceye almak.

Binance dünyanın en büyük borsası olduğu için yaptığı düzenlemeler tüm kripto para piyasasını yakından ilgilendiriyor.

Binance borsasına buradan üye olarak %20+%10 komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ