• BITCOIN/TL
  1991778,707
  % -1,83
 • ETHEREUM/TL
  93470
  % -2,15
 • RIPPLE/TL
  16.43
  % 0,35
 • BITCOIN CASH/TL
  14060.58,374
  % -1,65
 • LITECOIN/TL
  2567.3
  % -2,45
 • COSMOS HUB/TL
  267.13
  % -2,83
 • CARDANO/TL
  14.03
  % -2,21
 • TETHER/TL
  32.24
  % 0,08

Binance, ödeme teknolojisi şirketi Bifinity’yi duyurdu

Binance, ödeme teknolojisi şirketi Bifinity’yi duyurdu

Binance borsası kendi fiat para-kripto ödeme sağlayıcısını yarattı. Borsadan yapılan açıklamada Bifinity sayesinde işletmelerin çok daha kolay şekilde kripto para benimsenmelerini sağlayacakları belirtildi.

50 kripto para ve Mastercard ile Visa…

Binance’ten yapılan resmi duyuruda Bifinity’nin küresel çapta 50 kripto parayı desteklediği, Visa ve Mastercard gibi büyük ödeme sistemleriyle uyumlu olduğu ve tüketiciler için kripto para alım ve satım hizmetleri sağladığı belirtildi ve şu ifadeler kullanıldı:

“Kripto para endüstrisi ve Web3 ekosistemi her geçen gün büyüdükçe, biz de fiat ve kripto paralar arasındaki boşluğu kapatacak olan ve geleneksel finans ile hem merkeziyetsiz hem de merkezi kripto para endüstrisini birbirine bağlayacak bir köprü oluşturmak için daha fazla talep alıyoruz. Binance olarak bizim amacımız her zaman küresel çapta paranın özgürlüğünü sağlamaktır. Bifinity ile birlikte kitlesel kripto benimsenmesini hızlandırmak istiyoruz”

Açıklamada ayrıca Bifinity’nin, Safepal ve Ziliqa da dahil olmak üzere önde gelen kripto cüzdan sağlayıcıları ve blok zinciri platformlarıyla ortaklık yapacağı da belirtildi.

Hedef Güney Amerika’ya da açılmak

Binance’in resmi web sitesinden yapılan duyuruda ayrıca, Bifinity’nin Latin Amerika pazarına açılmak amacıyla, bu bölgede anlık ödeme hizmetleri sunan bir özel ödeme platformu olan Paysafe ile ortak şekilde çalışacağı kaydedildi.

NFT entegrasyonu da gelecek

Son dönemin dünyada çılgınlık seviyesine gelen endüstrisi konumundaki NFT’ler konusunda da sessiz kalmayacak olan şirket kısa süre içinde de gerekli entegrasyonların sağlanacağını duyurdu:

“NFT tarafında da kısa zaman içinde gerekli entegrasyonlar sağlanacak ve kullanıcıların merkeziyetsiz borsa cüzdanlarını bağlayarak farklı platformlarda NFT alıp satmalarına da imkan tanınacaktır”

Binance Global’e kayıt için tıklayın.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ