• BITCOIN/TL
  2272727,452
  % 0,56
 • ETHEREUM/TL
  121268
  % -0,87
 • RIPPLE/TL
  17.24
  % -1,56
 • BITCOIN CASH/TL
  16323.19,346
  % -2,51
 • LITECOIN/TL
  2815.89
  % -1,43
 • COSMOS HUB/TL
  278.44
  % -2,28
 • CARDANO/TL
  15.54
  % -3,51
 • TETHER/TL
  32.22
  % -0,11

Binance Avrupa’daki Kripto Para Türev İşlemlerini Kısıtlıyor!

Binance Avrupa’daki Kripto Para Türev İşlemlerini Kısıtlıyor!

Küresel kripto para borsası Binance, bugün önemli bir açıklamada bulundu.

Bir süredir çeşitli bölgelerden “kayıtsız, lisanssız” uyarıları alan Binance, faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde lisanslı olarak operasyonlarını yürütmek istediğini açıklamıştı. Kripto para borsasının sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Avrupa’da kripto para türev işlemlerinin aşamalı olarak kısıtlanacağı dile getirildi.

Binance Avrupa’da Kripto Para Türev Tekliflerini Azaltıyor!

Ürünlerini sürekli olarak değerlendirip ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için ortaklarıyla sürekli çalışma hâlinde olduğunu belirten Binance, Avrupa bölgesindeki kripto para türev ürün tekliflerini azaltmayı planlıyor.

“Bugün, Hollanda, Almanya ve İtalya’dan başlayarak Avrupa bölgesindeki kripto para türev ürünlerinin tekliflerini azaltmayı planladığımızı duyuruyoruz.”

BINANCE

Avrupa bölgesinin kendileri için oldukça önemli bir pazar olduğunu belirten Binance, kripto para sektörü için olumlu bir işaret olan kripto varlık düzenlemelerine uyumlu hâle gelmek için proaktif adımlar attıklarını ekledi.

Binance, Avrupa yerelindeki birçok düzenleyicinin kripto varlık düzenlemeleri hakkında farklı düşüncelere sahip olduklarını anladıklarını belirtti. Bu farklılıkları ve yerel gereksinimleri karşılamak konusunda yapıcı bir konuşma yapmak adına görüşme fırsatını memnuniyetle karşıladıkları ifade edildi.

Binance, mevzu bahis tweet’inde Vadeli İşlemler ve Kripto Para Türev Ürünlerini aktif olarak pazarlamadıklarını yazdı. Ancak Avrupa bölgesinde erişimlerin azaltılmasını planladıkları ekledi. Bununla birlikte şu andan itibaren (30 Temmuz 2021 TSİ 12:00) Hollanda, Almanya ve İtalya’daki kullanıcıların Binance’de yeni bir vadeli hesap açamayacağını da ekledi.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ