• BITCOIN/TL
  436108,721
  % -0,67
 • ETHEREUM/TL
  34621
  % -2,81
 • RIPPLE/TL
  6.81
  % -0,20
 • BITCOIN CASH/TL
  2496.82,495
  % -3,31
 • LITECOIN/TL
  1138.08
  % -0,94
 • COSMOS HUB/TL
  208.85
  % -2,99
 • CARDANO/TL
  10.23
  % 2,52
 • TETHER/TL
  17.96
  % -0,19

Visa, Limitsiz Bitcoin Kartını Piyasaya Sürüyor!

Visa, Limitsiz Bitcoin Kartını Piyasaya Sürüyor!

Ödeme devi Visa, BAE’de VIP kullanıcılar için harcama limiti bulunmayan kredi kartı Bitcoinblack’i kullanıma sunuyor.

Kripto para piyasası genişledikçe, daha fazla şirket sunduğu fırsatları çoğaltıyor. Dijital varlıkları operasyonlarına dahil etmenin yanı sıra müşterileri için kriptoyla hizmetler sunmanın yollarını aramaya başlıyor. Bu şirketlerden biri, 3 Temmuz’da yayınlanan bir basın açıklamasına göre “bitcoinblack” adlı kripto kredi kartını kullanıma sunan VISA oldu. Ödeme devi Visa, Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) VIP kullanıcılar için harcama limiti bulunmayan kredi kartı Bitcoinblack’i kullanıma çıkarıyor. Basın açıklamasına göre, ilk olarak 2021’de piyasaya çıkan kart, dünya çapında yalnızca 10.000 üyeye davet edilerek kullanılabiliyor. Bununla beraber Bitcoin (BTC) ile diğer büyük kripto paralarını nakde çevirmelerine olanak tanıyor. Davetiye, bitcoinblack web sitesi aracılığıyla talep edilebilir.

Visa, Kripto yoluyla lüks mallara kolay erişim sağlıyor.

Rapora göre Visa’nın kabul edildiği dünyanın herhangi bir yerinde premium avantajların yanı sıra özel SPND tokenlerinde %10’a kadar geri ödüller var. Bu nedenle, bu özel kart, sahiplerinin bitcoinblack’in “saatler, cüzdanlar, arabalar, jet fırsatları, özel malikaneye erişim ve daha fazlasını içeren” Haute Living Luxury Marketplace’teki çeşitli lüks ürünler için ödüller harcamasına olanak tanır. Kartın yakında piyasa çıkacak. Bu gelişme hakkında yorum yapan bitcoinblack CEO’su Prakash Chand şunları söyledi:

“Kriptoda zenginliğe sahip insanlar, kriptolarını kolayca harcamanın ve bunun için ödüllendirilmenin bir yoluna ihtiyaç duyuyorlardı. Bitcoinblack, Visa’nın geçerli olduğu ülkelerde, kriptolarını iş veya eğlence için kullanmak isteyenler için uygundur. Üyelerin tek yapması gereken, web uygulaması veya yakında çıkacak güvenli bitcoinblack cüzdan uygulaması aracılığıyla yüklemek. Ardından anında kriptolarını en iyi dönüşüm oranları ve yüksek limitlerle harcama yetkisine sahip oluyorlar.”

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Tiktok‘ta takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ
X