• BITCOIN/TL
  2160192,374
  % -0,07
 • ETHEREUM/TL
  103373
  % -1,60
 • RIPPLE/TL
  17.91
  % 2,31
 • BITCOIN CASH/TL
  16637.61,181
  % -0,69
 • LITECOIN/TL
  2754.02
  % -1,27
 • COSMOS HUB/TL
  287.07
  % -0,85
 • CARDANO/TL
  16.62
  % -0,16
 • TETHER/TL
  32.55
  % -0,15

Theta fiyatı 3.49 $ ile ATH yaptı. Fiyat Analizi

Theta fiyatı 3.49 $ ile ATH yaptı. Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) ve Ether’in (ETH) sürekli yükseliş performansı, kripto yatırımcılarının güvenini artırdı ve birçoğu artık güçlü temelleri olan ve gerçek dünya kullanım örnekleri sunan projelere daha derin bakıyor.

Bu hafta yatırımcılar dikkatlerini, kullanıcıların video akışı sağlamak için bant genişliği ve bilgi işlem kaynaklarını paylaşmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir ağ olan Theta’ya (THETA) çevirdiler. Son iki ayda THETA fiyatı% 350’den fazla artarak 10 Aralık’ta 0,66 Dolar’dan 13 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 3,44 Dolar’a yükseldi.

theta fiyat analizi

theta fiyat analizi

Theta’nın son fiyat artışının üç nedeni, projenin Theta DEX aracılığıyla DeFi ile etkileşim kurma planı, blok zincirine akıllı sözleşme yetenekleri ve NFT’lerin eklenmesi ve video akışına kaliteli içerik getirmeye yardımcı olacak artan bir üst düzey ortaklık listesi. ağ.

Fungible olmayan belirteçler aracılığıyla topluluk katılımı
CryptoKitties’in 2017-2018 boğa piyasasındaki başarısının ardından, fungible olmayan tokenler (NFT), kripto para birimi sektöründe tekrarlanan sıcak bir konu haline geldi. Theta’nın akıllı sözleşme işlevselliği eklenmesi , bu eğilimden yararlanma girişimidir.

Theta Token Minter, kullanıcıların herhangi bir akıllı sözleşme deneyimine ihtiyaç duymadan yeni TNT-20 tokenleri oluşturmasına olanak tanır. Bu, özel flama varlıkları ve kendi tokenleri ile yeni DApp’ler dahil olmak üzere Theta blok zincirinde yeni varlıkları basma sürecini basitleştirir.

Jeton madenciliği platformu, kullanıcıların yeni basılan jetonlarında işlem yapmasını ve işlem yapmasını da kolaylaştırır.

ThetaSwap DEX, DeFi boyutunda getiriler getiriyor
Merkezi olmayan finans, kendi DeFi uygulamalarını oluşturmak için uzun vadeli uygulanabilirliği konusunda ciddi olan projelere hızla yol açan kripto para ekosisteminin temel taşlarından biri haline geldi.

Theta, 4 Şubat’ta ThetaSwap v1 merkezi olmayan değişimini başlatarak partiye katıldı . ThetaSwap, kullanıcıların Uniswap ve SushiSwap’teki kullanıcı deneyimine benzer bir şekilde Theta tabanlı TNT-20 jetonlarını ve Theta Fuel’ı (TFUEL) takas etmelerini sağlar.

DEX, NFT sahiplerine hem Chrome hem de Brave tarayıcılarda bulunan Theta Chrome cüzdan uzantısının entegrasyonu yoluyla koleksiyon eşyalarını basit ve güvenli bir şekilde takas etme fırsatı sağlar.

ThetaSwap için gelecekteki yükseltmeler, wETH veya wBTC’ye benzer sarılı bir Theta formu da dahil olmak üzere, paketlenmiş tokenler için destek ekleyecek ve ihraççıları, varlıklarının TNT20 formlarını basmakla ilgilendiklerini beyan etmiş birkaç stabilcoin ekleyecektir.

Büyük isim ortaklıkları THETA fiyatını yükseltir
THETA’nın temellerini iyileştirmesinin üçüncü nedeni, büyük isim ortaklıklarındaki artıştan geliyor.

9 Şubat’ta ekip, John Wick ve The Hunger Games gibi popüler film yapımlarına ev sahipliği yapan eğlence merkezi Lionsgate’in Theta ekosistemine katılacağını duyurdu. Ortaklık, Mart ayında başlayacak sinema gecesi gösterimleriyle başlayacak.

theta fiyat analizi 2021 02 14 135552

Theta’nın fiyatının 6 Şubat’ta ThetaSwap’in 5 Şubat’ta piyasaya sürülmesinin bir sonucu gibi görünen yükseliş dalgalanmasının ardından düştüğünü gösteriyor.

VORTECS ™ skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği dahil olmak üzere veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve güncel piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

9 Şubat’ta Lionsgate ortaklığı haberi koptu ve 10 Şubat’ta VORTECS ™ skoru 80’e yükseldi, bunu THETA’nın şu anki rallisi 3,49 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Diğer önemli Theta ortakları arasında roket fırlatmalarını canlı yayın yapan bir kanalı ve son olarak bir Mars gezgininin canlı yayınını barındıran NASA yer alıyor. World Series of Poker de Theta’ya katıldı ve kanalı dünya poker turuna kesintisiz bir şekilde yer veriyor.

Yükselen bir dalga tüm tekneleri kaldırır
Theta’nın DeFi’ye girişi, büyük isim akış ortaklarının istikrarlı bir şekilde eklenmesi ve mevcut kripto boğa piyasasının gücü, hepsi gerçek potansiyelini göstermeye başlayan büyüyen bir ekosisteme işaret ediyor.

Delaware Dışişleri Bakanlığı’nın yakın zamanda bir Grayscale Theta Trust LLC için başvuruda bulunmasıyla birlikte, Bitcoin ve altcoinler ana akım yatırımcının dikkatini giderek daha fazla çekerken, altcoin fiyat takdiri daha yeni başlıyor olabilir.

YORUMLAR YAZ