• BITCOIN/TL
  2198143,612
  % -3,48
 • ETHEREUM/TL
  112136
  % -3,91
 • RIPPLE/TL
  19.48
  % -4,93
 • BITCOIN CASH/TL
  19502.86,313
  % -9,20
 • LITECOIN/TL
  3068.59
  % -4,57
 • COSMOS HUB/TL
  341.29
  % -4,37
 • CARDANO/TL
  18.36
  % -7,86
 • TETHER/TL
  32.16
  % -0,16

Socios’un son üyesi İtalyan devi Inter oldu

Socios’un son üyesi İtalyan devi Inter oldu

Barcelona, Milan, Juventus, Manchester City gibi dünya devlerinin yanısıra Türkiye’den de Galatasaray ve Trabzonspor gibi önemli kulüplerin taraftar token’larını çıkaran blok zincir şiketi Socios dev bir anlaşmaya daha imza attı ve İtalyan devi Inter’i de üyeleri arasına kattı.

Dünya devi Pirelli gitti, Socios geldi

Taraflar arasında yapılan anlaşma forma sponsorluğunu da kapsadığı için İtalyan kulübü 26 yıldır hiç değiştirmediği İtalyan lastik devi Pirelli’yi de bırakmış oldu. Inter formasının önünde artık Socios yazacak. Inter bu forma reklamıyla taraftar token’ını da tanıtacak. Hem Socios hem Inter kulübü anlaşmayı resmi kanalları vasıtasıyla da duyurdular.

Inter Taraftar Token çıktıktan sonra token sahipleri için Socios.com’da her sezon önemli, etkileşimli ve eğlenceli anketler düzenlenecek ve taraftarların birçok konuda kulüp üzerinde söz söyleme hakkı oluşacak. Inter Fan Token sahipleri aynı zamanda kulübün özel içeriklerine de ilk olarak ulaşma imkanı elde edecek. Yapılan açıklamada Inter taraftar token’ının yakın bir süre içinde çıkacağı belirtildi ancak tarih verilmedi.

Taraftar token’ları bu sene coştu

Socios’un kendi kripto parası olan Chilliz (CHZ) başta olmak üzere birçok taraftar token bu seneki boğa sezonunda çok ciddi yükselişler yakaladılar. JUV, PSG ve ATM gibi token’lar Binance gini önemli borsalarda listelenmelerinin de etkisiyle fiyatlarını birçok kez katlamayı başardılar. Türkiye’de GAL token çok ciddi fiyat hareketleri gösterdi.

Socios son olarak Türkiye’de Kulüpler Birliği’yle de anlaşma imzalamıştı.

Chiliz borsasında taraftar tokenlere Binance listelesinden önce uygun fiyata alabilirsiniz. Kayıt için tıklayın.

Socios, binlerce CHZ ve Taraftar tokeni ücretsiz dağıtıyor. Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi  Telegram kanalımızdan takip edebilir, piyasa hakkında yatırımcılarla konuşmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ