• BITCOIN/TL
  2127832,489
  % 6,51
 • ETHEREUM/TL
  97061
  % 3,80
 • RIPPLE/TL
  16.68
  % 3,13
 • BITCOIN CASH/TL
  14778.9,291
  % 6,36
 • LITECOIN/TL
  2657.66
  % 4,53
 • COSMOS HUB/TL
  273.78
  % 4,40
 • CARDANO/TL
  14.74
  % 6,31
 • TETHER/TL
  32.24
  % -0,09

Socios ABD deki ilk Pazar Ortağını New Jersey Devils ile Kuruyor

Socios ABD deki ilk Pazar Ortağını New Jersey Devils ile Kuruyor

Spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı Socios.com, ABD’deki ilk pazarlama ortaklığını Ulusal Buz Hokeyi Ligi (NHL) takımlarından New Jersey Devils ile kuruyor.

NEW JERSEY (29 Nisan 2021): Spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı Socios.com, ABD’deki ilk pazarlama ortaklığını Ulusal Buz Hokeyi Ligi (NHL) takımlarından New Jersey Devils ile kuruyor.

Pazarlama ortaklığı aracılığıyla, Socios.com’un küresel marka tanıtımları, sezonun geri kalanında MSG Network’te yayınlanan tüm iç ve dış saha maçları için Devils sanal ekran tabelalarında görülebilecek. Uluslararası spor ekosistemindeki sporseverlerle bağlantı kurma hedefiyle beslenen Socios.com, ortak blok zinciri ve dijital girişimler aracılığıyla taraftar etkileşim fırsatlarını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Anlaşma, Socios.com’un Mart 2021’de Tri-State Bölgesi’nin gücüne ve etkisine sahip bir New York genel merkez ofisi açacağını ve ABD’nin 5 büyük spor ligiyle ile ortaklıkları hedeflemek için minimum 50 milyon dolar yatırım yapacağını duyurmasının ardından geldi.

New Jersey Devils, UFC® ve FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Manchester City gibi çok sayıda Avrupa futbol devini içeren 26 spor organizasyonundan oluşan uluslararası güçlü bir ağa katılıyor.

New Jersey Devils Başkanı Jake Reynolds şunları söyledi: “Socios.com, dünyanın dört bir yanında, dünyanın en ünlü ve yenilikçi profesyonel spor takımları, ligleri ve etkinliklerinden oluşan gerçekten etkileyici bir partner listesi oluşturdu ve bugün Devils’ı da onlara ekliyoruz.

Socios.com’un, sporseverlerle bağlantı kurmayı hedefleyecek ilgi çekici bir pazarlama platformu olma anlamında, ABD merkezli ilk profesyonel spor organizasyonu olarak Devils’ı seçmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları söyledi: “Amacımız, küresel hayran kitleleriyle etkileşimi artırmak ve onlardan gelir yaratmak için araçlar sağlayarak büyük spor kuruluşlarını desteklemektir.

“FC Barcelona, ​​Juventus, Paris Saint-Germain ve AC Milan gibi takımlar, ağımıza katılmaktan şimdiden yararlananlar arasında.

“Teknolojimizin ABD’deki spor organizasyonlarını benzer şekilde destekleyebileceğine yürekten inanıyoruz ve bu nedenle ABD’de kurduğumuz partner kadromuza katılan ilk takım olarak New Jersey Devils’i aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

“Çok sayıda spor dalından onlarca takım ve organizasyon ile daha fazla ortaklık kurma üzerinde çalışıyoruz ve 2021 boyunca ABD’de ve küreselde varlığımızı büyük ölçüde artırmayı umuyoruz.”

“Tri-State Bölgesi’nin gücü ve etkisi, New Jersey Devils taraftar kitlesinin dinamik etkileşim oranları ve Socios.com için yakında yapılacak bir bölgesel genel merkezin kurulumu göz önüne alındığında; bu ekibin ABD odaklı çabalarımızın doğal bir fırlatma rampası olduğunu hissettik. “

Socios.com’un 2021 için büyük küresel genişleme planları var ve Avrupa’daki mevcut varlığını büyütmeye devam ederken, ABD, İngiltere, Asya ve Güney Amerika’daki yeni ortaklıklar ile küresel ağını artırmaya devam edecek. Socios.com’un dünya çapında birden fazla ofisi vardır ve 2021’de New York, Madrid ve Sao Paulo’da yeni ABD, Avrupa ve Güney Amerika merkez büroları açacak.

Chiliz.net
Eğer chiliz.net borsasına kayıt olmadıysanız. FTO ile katılım sağladıktan sonra ilk halka arz olan FTO ‘ler ilk olarak chiliz.net borsasında yayınlanıyor. KYC doğruluma gerektiği için önceden kayıt olmanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

Chiliz.net üyelik için tıklayın.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ