• BITCOIN/TL
  2159170,113
  % 0,33
 • ETHEREUM/TL
  100603
  % 1,01
 • RIPPLE/TL
  16.82
  % -0,04
 • BITCOIN CASH/TL
  15684.61,569
  % 4,44
 • LITECOIN/TL
  2712.23
  % 0,58
 • COSMOS HUB/TL
  275.74
  % -1,04
 • CARDANO/TL
  15.48
  % 0,18
 • TETHER/TL
  32.25
  % 0,09

Sıradan 4 kişinin kripto ile zengin olmasının öyküsü

Sıradan 4 kişinin kripto ile zengin olmasının öyküsü

Bir zamanlar sıradan bir işçi olan bu dört insan, sıradan işte çalışıyor ve mütevazi ücretler alıyorlardı. Şimdi ise kripto paralar ile nasıl zengin olduklarının hikâyelerini paylaşıyorlar.


4 sıradan insan kripto ile nasıl zengin olduklarını anlatıyor

Kripto para piyasası şiddetli dalgalanmalar yaşayan bir yapıya sahip. Çok fazla insan, bu düzenlenmemiş, hükümet ve bankaların müdahil olmadığı alanda para kaybetti. Ancak Bitcoin ve diğer coinlere yatırım yaparak zengin olanlar da var. İşte, bunlardan 4 kişinin anlattıklarına kulak verelim.

Rachel Siegel: Milyoner olan bir öğretmen

Bir öğretmen olan Rachel Siegel’ın öyküsü 2017 yılında başlıyor. Arkadaşlarının daveti ile 29 yaşında ilk kripto para yatırımını yapmıştı. Haftalık kazancından geriye kalanları buraya yatırır. Genellikle de haftada 25 dolar.

Rachel Siegel, bu yatırımı sonucu şu an ne kadarlık bir paraya sahip olduğunu açıklamıyor. Ancak yedi haneli bir değere ulaştığını söylüyor. Yeni serveti ile Karayipler’de bir ev satın aldı ve dünyayı dolaştı.

Şimdi tam zamanlı bir kripto destekçisi ve Twitter’de @CryptoFinally takma adıyla biliniyor.

Kane Ellis: Genç teknoloji işçisinden Maserati sahipliğine

Kane Ellis, 18 yaşında liseyi yarım bırakarak IT alanında çalışmaya başladığında kripto para madenciliğini öğrenir. Bu Avustralyalı genç, kendi bilgisayarında madenciliğe başlar. Hepsini de gündüz IT işine devam ederek yapar.

Başladığında günlük 4 Bitcoin kazanabiliyordu. O zaman bu kadar Bitcoin’in değeri sadece 8 dolardı. Bir keresinde bir burger almak için 4 BTC harcadığını hatırlıyor. Elinde tutsaydı şimdi değeri 150,000 dolar ederdi.

Ellis şu an CarSwap isimli online araç alım ve satımı sitesi olan CarSwap’in kurucu ortağı.

Terrance Leonard: Hayalindeki eve kavuştu

Terrance Leonard, ilk defa kripto para alanına 2013 yılında yazılım mühendisi olarak çalıştığında adım atmıştı. Başlangıçta işler onun için iyi gitmez. Piyasadan çekilir. Bir arkadaşının işleyişi anlatması ile 2019 yılında 2,000 dolar ile yeniden kripto alanına giriş yapar.

O zamandan bu yana başta Etheteum olmakla çoğunlukla küçük coinlere yatırım yapıyor ve artık milyonerler arasında.

Thompson aylık Bitcoin ve Ethereum’a 500 dolar ve 1,000 dolar gibi yatırımlarla başlamış. Şimdi sosyal medyada 200,000’e yakın takipçisi var. Ne kadar kazandığını açıklamıyor. Ancak yatırdığı parayı dörde katladığını belirtiyor.

Kripto para alabileceğiniz komisyon indirimli borsalar için tıklayın.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ