• BITCOIN/TL
  2168747,633
  % -1,17
 • ETHEREUM/TL
  113353
  % -0,27
 • RIPPLE/TL
  19.72
  % -0,24
 • BITCOIN CASH/TL
  12126.06,340
  % -1,94
 • LITECOIN/TL
  2375.79
  % 1,74
 • COSMOS HUB/TL
  205.28
  % 1,04
 • CARDANO/TL
  13.45
  % -2,86
 • TETHER/TL
  32.91
  % -0,08

Portekiz Milli Takımı, Chiliz ortaklığıyla token çıkaracak

Portekiz Milli Takımı, Chiliz ortaklığıyla token çıkaracak

Chiliz ve Socios ekosistemine katılan en son takım Portekiz Milli Takımı oldu. Portekiz Futbol Federasyonu, Chiliz ile iş ortaklığı kurarak Socios.com uygulamasında bir taraftar token’ı çıkaracaklarını duyurdu.

POR kısa adıyla çıkarılacak olan token’lar, piyasaya sürülmeden önce bugün, Socios.com uygulamasına üye olan mevcut Portekizli kullanıcılara verilecek.

Portekiz Futbol Federasyonu CMO’su Nuno Moura konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

“Socios.com ile kurulan bu ortaklık sayesinde, dünya çapında milyonlarca Portekizli taraftar ile bağlantımızı güçlendirmeye devam etmeyi amaçlıyoruz. $POR Fan Token lansmanı, takipçilerimize ulaşmanın yeni yollarını yaratmamıza ve onlarla yeni ve yenilikçi yollarla etkileşim kurmamıza olanak sağlayacak. Bu, taraftarların Portekiz Takımı ile daha önce hiç olmadığı kadar yakın etkileşim kurması için yeni fırsatlar yaratacak ve onlara özel avantajlar, deneyimler ve ödüller sunacak.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise ortaklıkla ilgili olarak şöyle konuştu:

“Şu anda kıtanın dört bir yanındaki futbol taraftarları aynı hayalleri paylaşıyor ve takımlarını Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olmaları için destekliyor. Bunun gibi anlar bize bir taraftar topluluğunun parçası olmanın ne kadar harika olduğunu ve sevdiğimiz takımlarla yakın bir bağ kurmanın ne kadar iyi hissettirdiğini hatırlatıyor. Socios.com’da görevimiz, taraftarların sadece büyük maçlar sırasında değil, her zaman aynı topluluk ve takımlarıyla bağlantı hissini yaşamalarına yardımcı olmak. Portekiz, taraftarlar ve takımların sempatizanları arasında daha iyi bir ilişki yaratacak bir harekete katılıyor. Pasif taraftarlıktan aktif taraftarlığa benzersiz bir geçiş. Onları, hızla büyüyen ortak ağımıza katılan ikinci milli futbol takımı ve genel olarak 40. büyük spor organizasyonu ortağımız olarak ağırlamaktan gurur duyuyoruz.”

Chiliz borsasında taraftar tokenlere Binance listelemesinden önce uygun fiyata alabilirsiniz. Kayıt için tıklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi  Telegram kanalımızdan takip edebilir, piyasa hakkında yatırımcılarla konuşmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ