• BITCOIN/TL
  1939858,276
  % 3,45
 • ETHEREUM/TL
  102212
  % 2,05
 • RIPPLE/TL
  14.43
  % 1,75
 • BITCOIN CASH/TL
  11311.46,524
  % 2,64
 • LITECOIN/TL
  2162.85
  % 1,16
 • COSMOS HUB/TL
  198.2
  % 3,98
 • CARDANO/TL
  12.59
  % 3,92
 • TETHER/TL
  32.9
  % 0,58

Pi Network 25 Ağustos’ta Ticarete Açılıyor

Pi Network 25 Ağustos’ta Ticarete Açılıyor

Pi Network 25 Ağustos itibariyle alışverişe açılıyor. Pi Network’un en büyük ticaret platformu bir duyuru yayınladı.

Pi chain mall
Duyuru ekranı bilgilendirmenin bir kısmı 👇👇

Platformun mevcut geliştirme aşamasına göre aşağıdaki kuralları formüle ediyoruz:

Erken ticaretle ilgili kısıtlamalar:

Satıcı, PCM platformuna ve ilgili işlem prosedürlerine aşina olmadan, erken aşamada sınır ötesi işlemler yasaklanacaktır. Kullanıcılar yalnızca kendi ülkelerinden gönderilen ürünleri satın alabilirler.

Pi fiyatı hakkında:

PCM ticarete katılmaz, bu nedenle platform Pi için fiyat belirlemez, Pi fiyatı satıcılar tarafından belirlenir. Ekteki ana ağ aşamasında, PCM platformunda fiat para birimlerinin ve diğer şifreli para birimlerinin değiş tokuş edilmesine izin verilmez.

Kesinlikle yasak içerik:

Kanlı şiddet, terör örgütleri, dini propaganda, silahlar ve ateşli silahlar, pornografi, uyuşturucular, reklamlar, siyasi konuşmalar, kişisel saldırılar, kaba, kötü niyetli iftiralar, PCM platformuna saldıran içerikler, kullanıcıları yanlış yönlendiren içerikler, yasal para ve diğer kripto paraların değişimi ve içerik Bir ülkenin yasalarını ve düzenlemelerini ihlal eden. Satıcının ürünleri yukarıda listelenen içeriği içeriyorsa, hesabı bloke edilecektir.

takas hakkında:

Satıcı yeni bir sipariş aldığında lütfen alıcının adresinin nakliye kapsamında olup olmadığını kontrol ediniz, Satıcı ürünü kargoya veremiyorsa lütfen 24 saat içinde siparişi iptal ediniz. Satıcı yeni siparişi 24 saat içinde onaylamazsa, 24 saatlik geri sayımdan sonra sistem otomatik olarak siparişi iptal eder, Sipariş sistem tarafından otomatik olarak 3 defadan fazla iptal edilirse ilgili ürün gizlenir (mevcut değildir). satmak için). Satıcı siparişi gönderebilirse, lütfen 24 saat içinde onaylayın, ardından ürünü 72 saat içinde gönderin ve aynı anda takip numarasını sağlayın.

Siparişin teslimat hizmeti (sanal ürün gibi) gerektirmemesi durumunda satıcı, platformda malların teslimatını onaylarken “teslimat hizmetine gerek yok” seçeneğini seçebilir.

Satıcı ürünü 72 saat içinde kargoya vermezse sistem otomatik olarak siparişi iptal eder, Pi, alıcının PCM cüzdanına iade edilir, satıcı malları 3 defadan fazla göndermez ise sistem tüm ürünlerini siler ve bu satıcının bir ay boyunca yeni ürünler piyasaya sürmesini yasaklayın.

Satış sonrası servis hakkında:

Satıcının ürün açıklamasında satış sonrası hizmet sunup sunmayacaklarını veya ayrıntılı satış sonrası talimatlarını belirtmesi gerekir. Alıcı ürünü teslim alır ve kusur bulursa, malın teslim alındığını onaylamadan önce satış sonrası hizmet için başvurabilir, ürünü iade edebilir veya değiştirebilir.

Alıcı, platformdaki “Makbuzu onayla” düğmesine tıkladıktan sonra üründe bir sorun olduğunu tespit ederse, bununla nasıl başa çıkılacağı konusunda satıcıyla kendisi görüşmesi gerekecektir. Alıcı, platformda malların alındığını onayladıktan sonra, sipariş için hizmet sonlandırılır ve işlem bilgileri Pi blok zincirine kalıcı olarak kaydedilir, Satış sonrası işlev durdurulur.

Pi Chain Mall işlem ücreti dağıtım planı:

%10 elçi mekanizması ödülleri için kullanılacaktır.

%20’si çeşitli ülkelerdeki PCM operasyon merkezleri için kullanılacaktır.

%20’si, işlem ücreti havuzuna bağış gibi erken aşamada Pi projesine bağış için kullanılacaktır.

%50’si platform işletimi ve sunucu bakımı için kullanılacaktır.

Resmi operasyondan sonra, fiili duruma göre uygun ayarlamalar yapabiliriz.

İşlem ücreti belirlenmeden tahsil edilmeyecektir.

1. Elçi madalyası, Pi Zinciri Alışveriş Merkezi tarafından Pi ekolojik inşaatını destekleyen Pi öncülerine verilen bir ödüldür! Elde edilen büyükelçi madalyaları ve büyükelçi yardımları kalıcıdır, ancak zamanı geldiğinde büyükelçi madalyaları vermeyi durdurabiliriz. Büyükelçi, yalnızca davet edilen kullanıcılar mal veya hizmetleri başarıyla sattıktan sonra komisyon ödüllerini alabilir.

Elçinin ödülü, platformun işlem ücretinin %10’udur, ancak elçi, yalnızca davet edilen kullanıcılar malları sattıktan sonra ödül alabilir.

2. PCM küresel bir platformdur, dünyanın dört bir yanındaki Pi Öncülerine daha iyi hizmet verebilmek için birçok bölgede operasyon merkezleri kurduk. Ayrıca gelecekte dünyanın birçok bölgesindeki profesyonel tüccarlar için depo hizmetleri sunacağız.

Ana ağ geldiğinde, şu anda piyasaya sürülen tüm test ürünleri kaldırılacaktır. PCM platformunda 7/24 müşteri hizmeti sunacağız, hizmet üyeleri farklı ülkelerin operasyon merkezlerinden.

Pi network madenciliği devam ediyor. Ücretsiz madenciliğe başlamak için aşağıdaki adımları takip edin.

Pi Network ücretsiz madencilik için:

iOS işlemcili Apple Telefonlarda, AppStore’dan “Pi Network” yazarak uygulamayı indirmelisiniz.
Android işlemcili telefonlardan ise Play Store’dan “Pi Network” Uygulamasını indirmelisiniz.
Kayıt olabilmeniz açısından, bir üyenin sizi Pi Network oluşumuna davet etmesi gerekiyor, yoksa kayıt olamıyorsunuz.
Bunu, üye olurken “ Reference Code: promo  “ yazarak faydalanabilirsiniz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Tiktok‘ta takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ