• BITCOIN/TL
  2157440,641
  % -1,37
 • ETHEREUM/TL
  112715
  % -0,19
 • RIPPLE/TL
  19.66
  % -0,11
 • BITCOIN CASH/TL
  12026.24,734
  % -2,88
 • LITECOIN/TL
  2364.05
  % 1,13
 • COSMOS HUB/TL
  204.41
  % 0,77
 • CARDANO/TL
  13.39
  % -3,07
 • TETHER/TL
  32.83
  % -0,26

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor “Bu Çöküş Dönüm Noktası Olabilir”

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor “Bu Çöküş Dönüm Noktası Olabilir”

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, stablecoin vakasından sonra kriptonun geleceğine ağırlık veriyor. Saylor, dijital varlıkların üç farklı kategoriye ayrılabileceğini söylüyor.

“Kripto çöküşleri, tüm kripto dünyasının üç şeyden oluştuğunu gösterdi. Bitcoin mükemmel bir şey. Birkaç kusurlu şey, stablecoinler. Dünya dijital dolar istiyor. Onları bulmak zor. Sonra çok sayıda, bir sürü tehlikeli şey var. Altcoinler kayıt dışı menkul kıymetlerdir. Ve bu hafta gördüğümüz şey bir altcoin patlamasıydı. Dünya güvenebilecekleri sabit paralar istiyor.”

MicroStrategy kurucusu, uzun vadeli düşüşün hem Bitcoin için olumlu olacağına inanıyor.

“Bence tüm bu kripto çöküşü Bitcoin için harika olacak. Ayrıca Stabilcoin’ler, altcoin’ler ve borsalar için çok ihtiyaç duyulan bazı düzenlemeleri hızlandıracak.

Bitcoin boğası, endüstri sermayesini kazanmanın yanı sıra, sıradan insanların paralarını borsadan ayrı olarak yatırmanın alternatif bir yolu olarak kriptoya çekildiğini söylüyor.

“Sanırım her hafta yeni dönüşümler yapıyoruz. Goldman Sachs’ı kazanıyoruz, büyük bankaları eziyoruz ve Fidelities’i kazanıyoruz. İnsanlar bunun iyi bir fikir olduğunun farkındalar ve temel fikir, gezegendeki milyarlarca insanın tüm paralarını kaybetmemek için bir borsada veya bir kumarhanede hayatları boyunca biriktirdikleriyle kumar oynamaması gerektiğidir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokritik.com‘u  Twitterda takip edin, Yaayda takip edin, İnstagramda takip edin, Tiktok‘ta takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

YORUMLAR YAZ