• BITCOIN/TL
  2208179,178
  % 0,40
 • ETHEREUM/TL
  115423
  % -0,02
 • RIPPLE/TL
  19.11
  % -2,09
 • BITCOIN CASH/TL
  12844.47,547
  % -0,74
 • LITECOIN/TL
  2417.53
  % 0,36
 • COSMOS HUB/TL
  211.51
  % -1,08
 • CARDANO/TL
  14.17
  % -0,28
 • TETHER/TL
  33.04
  % -0,06

Kullandıkça Bitcoin Kazandıran Tarayıcı: CryptoTab Browser

Kullandıkça Bitcoin Kazandıran Tarayıcı: CryptoTab Browser

CrytptoTab Browser, Google Chrome, Firefox, Yandex Browser, Microsoft Edge gibi Google Chrome alt yapısını kullanan bir tarayıcıdır. Diğer tarayıcılardan farkı ise siz hiç birşey yapmadan internette gezinirken, normal kullanımınız yaparken uzantı biçimindekine nazaran bilgisayar kaynaklarınızı daha etkili kullanmanıza olanak sağlayan yerleşik madencilik algoritması arka planda çalışarak Bitcoin Madenciliği yapıyor olmasıdır. Arayüzü Chrome ile birebir aynı olan oldukça hızlı ve işlevsel tarayıcıya alışmak hiç zor olmayacaktır. Üst bar , favoriler ve ayarlar Google Chrome ile birebir aynı ve sağlamış olduğu yabancı dilde  otomatik sayfa çeviri yapma özelliği de CryptoTab Browser da bulabiliyorsunuz.  Google hesabınız ile hesap açmanız , favori sitelerinizi taşımanıza, şifrelerinizi kontrol etmenize Chrome gibi imkan sağlıyor.

 

cryptotabbrowser

CryptoTab Browser Nasıl Çalışıyor?

CryptoTab Browser, internetteki gezme, video izleme, mail okuma vb. her tarayıcı yaptığınız aktiviteleri sorunusuz ve kolayca yapabilirsiniz. Yerleşik madencilik algoritması ile siz gezinirken ekstra birşey yapmanıza gerek kalmadan arka planda Bitcoin üretetek size kazanç sağlamaktadır.

Sırasıyla CryptoTab Browser kullanabilmeniz, çalıştırabilmeniz için yapmanız gerekenleri anlatarak Bitcoin kazanmaya başlamanızı anlatacağız.

İlk olarak CryptoTab Browser programı bilgisayara kurmanız gerekmektedir.

Programı kurduktan sonra gmail adresinizle hesap tanımlamanızı yapıyorsunuz.

CryptoTab Browser ilk ekranda sol üstte yada sağ üst köşesinde yer alan üç çizgiye tıkladığınızda çıkan Mining’i Bitcoin üretmesini istediğiniz hızı ayarlayarak çalıştırmaya başlıyorsunuz. Hızınızın ve kazancınızın bilgisayarınızın, telefonunuzun yada tabletinizin donanımına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tarayıcıda gezerken yada bilgisayarda çalışmanıza devam ederken Browser açık olduğu sürece bitcoin madenciliği ile Bitcoin kazanacaksınız.

cryptotab-browser

CrytoTab Browser Güvenli mi? CrytoTab Browser Güvenilir midir?

CryptoTab Browser dünya üzerinde 2,5 milyondan fazla kullanıcısı olan bir tarayıcıdır. İnternetten araştırma yapıldığında herhangi bir olumsuzluk, kötüye kullanım gözükmemektedir. Browser, mining algoritması entegre edilerek Google Chrome tarayıcısı ile kimlik bilgisi istemeden google hesabınızla oturum açarak kullanımıza sunulmaktadır. Güvensiz bir durum oluşturabileceği gözükmemektedir. Güven konusunda kaygınız varsa bu browser için yeni gmail hesabı açarak kullanabilirsiniz.

CryptoTab Browser Ödeme Yapıyor mu? CryptoTab Browser Ne Zaman Ödeme yapar? CryptoTab Browser ile nasıl ödeme alırım?
CryptoTab Browser, ödeme yaptığına dair internette çok fazla ödeme kanıtı, ödeme belgesi bulunmaktadır. Ödemenizi alabilmeniz için öncelikle herhangi bir Bitcoin cüzdan adresinizin olması gerekiyor. Bitcoin cüzdanınız yoksa ücretsiz olarak hemen Skrill, Payeer ile web üzerinden cüzdan açabilirsiniz. CryptoTab Browser kullandıkça en az 0.00001 Bitcoin’e ulaştığınızda ortalama 1 günde kullanımızla ödeme alabilirsiniz. Buda ortalama olarak aylık 30-40usd civarında kazanılabileceğinizi göstermektedir. Referans sistemi ile kazancınızı daha da arttırmanız mümkün. En az ödeme limitine ulaştığınızda CryptoTab Browser’ın sağ üst köşesinde yer alan üç çizgi şeklindeki simgeye tıkladığınız aşağıdaki ekran çıkacaktır.

Cryptotab Browser indirmek için tıklayınız.

YORUMLAR YAZ