• BITCOIN/TL
  2126463,728
  % 2,37
 • ETHEREUM/TL
  95913
  % 0,07
 • RIPPLE/TL
  16.61
  % 1,08
 • BITCOIN CASH/TL
  14512.21,322
  % -1,21
 • LITECOIN/TL
  2637.83
  % 1,39
 • COSMOS HUB/TL
  270.11
  % 0,77
 • CARDANO/TL
  14.6
  % 1,43
 • TETHER/TL
  32.18
  % -0,18

İnternette Yaptığınız Aramalardan Kripto Para Kazanın

İnternette Yaptığınız Aramalardan Kripto Para Kazanın

Presearch nedir?

Presearch, topluluk üyelerini platformun kullanımı, katkısı ve tanıtımı için Presearch Tokens ile ödüllendiren açık, merkezi olmayan bir arama motorudur. Bir şirketin tüm aramaların% 77’sini kontrol ettiği, harcamalarda trilyonlarca dolarlık etki yaratan, algıları şekillendiren ve etkin bir şekilde internetin birincil ağ geçidi olarak hareket eden bir dünyada, yeni, açık ve toplum odaklı bir arama motoru gerekli. Presearch, en yaygın arama yapanları hedefleyen yenilikçi bir pazara giriş stratejisine sahiptir – web çalışanları – ve toplum tarafından küratörlüğünü temel alan bir blockchain tabanlı dizin kullanacak olan açık kaynak platformunun gelecekteki sürümlerini yayınlama yolunda erken evlat edinme .Birlikte, İnternet kullanıcılarına, çoğumuzun değerli dikkatimizi ve kaynaklarımızı öğrendiği, etkileşime girdiği ve geçirdiği dikte eden arama hegemonyasına bir alternatif sağlayabiliriz.

Nasıl Kazanırım.?

Günlük arama motorunuz olarak ön aramayı kullanarak (ayrıca Google Arama’yı kullanarak da kullanabilirsiniz) günde en fazla 8 ücretsiz PRE jetonu alabilirsiniz (web’de 32 kez arama yaparsanız).
Şu anda 1 PRE, 0.122872 USD’ye eşittir, yani temelde, normalde yapacağınız şeyi yaparak, yalnızca 1USD değerinde ücretsiz PRE kazanabilirsiniz.
Sadece 1000 PRE topladığınızda PRE’yi başlatmanıza izin verilir, yani günde 32 kez yapılan bir aramada , Presearch portalını 125 gün kullanmanız gerekecektir.
Siz sadece üye olun ve unutun.125 gün sonra bugünkü kurla 100 usd kazanırsınız.

4 büyük borsada listelenen presearch coin güncel fiyat ve marketcap için tıklayınız.

Kayıt olmak için tıklayın.

 

Projenin başlangıcı, Colin Pape’nin geliştirdiği ShopCity.com içeriğinin, Google’ın algoritmasının altında kaldığı 2011 senesinde başlıyor. Şirket, ABD Federal Ticaret Komisyonu’na, sonuçların Google’ın kendi ürünlerini, ShopCity ürünlerine tercih eden algoritmadan kaynaklı bir şikayette bulunmuştu.

Tüm bu olayların sonunda Pape, bağımsız bir arama motoruna ihtiyaç olduğuna karar verdi ve bu yüzden Presearch’ü geliştirmeye başladı.

2017 senesinde yaşanan büyük boğa koşusu, Pape ve geliştirici ekibe bir fikir vermiş. O günlerde pazara nasıl girecekleri konusunda sıkıntılar yaşayan ekip, insanların arama moturunu kullandıkça uygulamanın yerel tokenini kazandığı bir sistem inşa etmeyi düşünmüş.

Yeni arama motorunun tam anlamıyla kullanıma sunulması önümüzdeki iki hafta içinde gerçekleşecek. Bu arada Presearch, yaklaşık 300.000 aktif olmak üzere 1.7 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcıya sahip olduğunu belirtiyor.

Geleneksel arama motorları reklamlar ile para kazanırken, Presearch insanların arama yapmak ve kendi düğümlerini çalıştırmak için PRE tokenleri kazanmalarına olanak tanır. CoinGecko’dan alınan verilere göre, PRE tokenin fiyatı 0.05 $ seviyesinde.

Pape, “Arama motorları, internet üzerindeki en merkezi ve en önemli araçlardan biridir. Dünya, insanlar tarafından, insanlar için oluşturulmuş bir arama motorunu hak ediyor ve işte Presearch tam olarak bu.” dedi.

Bakalım Pape’nin geliştirdiği Presearch, Google’a ya da diğer arama motorlarına bir tehdit olabilecek mi?

YORUMLAR YAZ