• BITCOIN/TL
  2165703,238
  % -1,22
 • ETHEREUM/TL
  113190
  % -0,23
 • RIPPLE/TL
  19.71
  % 0,11
 • BITCOIN CASH/TL
  12104.29,414
  % -2,12
 • LITECOIN/TL
  2372.15
  % 1,84
 • COSMOS HUB/TL
  205.02
  % 1,01
 • CARDANO/TL
  13.43
  % -2,87
 • TETHER/TL
  32.86
  % -0,18

Brave browser kullananlar BAT token kazanıyor

Brave browser kullananlar BAT token kazanıyor

Brave Browser nedir?

Kolay ve basit kullanım
Brave browser Chromium tabanlı web tarayıcımızda kullanım rahatlığı açısından çok sade bir arayüz vadediyor. Kullanımı basit ve ince detaylar sayesinde Chrome tarayıcısını kullanmaya biraz ara verebilirsiniz.
Gizliliğinize önem verir
Brave tarayıcı geçmişinizi hiçbir şekilde saklamadığını ve siz silene kadar cihazınızda gizli tutacağının sözünü veriyor. Yani reklam amaçlıda olsa tıklamalarınızı 3. firmalara satmayacağı anlamına geliyor.
Reklamları engeller ve güvenliğinizi sağlar
Dahili reklam engelleyicisi sayesinde reklamları engeller ve daha hızlı sörf etme imkanı sağlar. Yine 3. taraf izleyici yazılımları ve zararlı sitelerden pop-up reklamlardan koruyarak cihazınızı güvenli tutar. Brave gerektiğinde güvenli olmayan bir bağlantı kullanıldığında güvenli ve şifreli kullanım için otomatik olarak https’ye yükseltir.
İnternetinizden tasarruf edersiniz
Enders analysis’in raporuna göre harcanan mobil verilerin yüzde 79’u reklamlara gidiyor. İstenmeyen reklamlar yüzünden bir kullanıcı yılda 276 dolar mobil veri kaybediyor. Brave tarayıcı varsayılan olarak reklamları engellediği için tasarruf sağlar.
Daha hızlı internet sözü verir
Sayfaları internette 2 kat telefonda 8 kat daha hızlı yüklemeyi vadediyor. Web tarayıcı bir siteye erişmeden önce gereksiz verileri indirmenizi engeller ve daha hızlı sörf imkanı sağlar.
Kripto paraları destekler
Brave hiçbir eklentiye gerek kalmadan kullanabilecekleri bir BAT cüzdanına sahiptir. Cüzdan bitcoin ve ethereum gibi kripto para birimleri alıp satmada kullanılabilir.
Brave ile reklamları izleyerek para kazanabilirsiniz
Brave ödülleri dedikleri sistemde reklamları izleyerek para kazanmak mümkün. (Bunun bir seçenek olduğunu belirtelim.)

İndirmek için tıklayınız.

YORUMLAR YAZ