• BITCOIN/TL
  1875828,234
  % -1,27
 • ETHEREUM/TL
  101432
  % -0,13
 • RIPPLE/TL
  14.84
  % 2,18
 • BITCOIN CASH/TL
  11421.23,553
  % 1,75
 • LITECOIN/TL
  2252.01
  % 1,86
 • COSMOS HUB/TL
  195.68
  % -2,19
 • CARDANO/TL
  13.04
  % 1,58
 • TETHER/TL
  32.99
  % 0,23

Milyarder Tim Draper, Netflix’in Bitcoin’e Yatırım Yapacak Sıradaki Kurumsal Dev Olacağını Tahmin Ediyor – İşte Nedeni

Milyarder Tim Draper, Netflix’in Bitcoin’e Yatırım Yapacak Sıradaki Kurumsal Dev Olacağını Tahmin Ediyor – İşte Nedeni

Milyarder girişim kapitalisti Tim Draper, Netflix’in Bitcoin’e yatırım yapacak bir sonraki Fortune 500 şirketi olacağını tahmin ediyor.

Unstoppable Podcast’in yeni bir bölümünde Draper, kurumsal bir devin finansmanını yönetiyor olsaydı, BTC’yi birçok şeye karşı potansiyel bir önlem olarak göreceğini söylüyor.

“Bu büyük organizasyonlardan birinin CFO’suysam, ‘Bitcoin’e sahip olmamız gerekiyor’ diyorum çünkü bu, geleceğin para birimi haline gelen başka bir para birimine karşı bir korunma ve aynı zamanda hükümetler olarak enflasyona karşı bir korumadır. komik paralarından daha fazla para basmaya devam edin. “

Draper Associates kurucusu , Netflix CEO’su Reed Hastings’in Bitcoin’i şirketin bilançosuna koymaya karar verebilecek birinin profiline uyduğunu söylüyor .

“Kim olabileceğini biliyor musun? Netflix. Reed Hastings’in çok yenilikçi bir adam olduğunu ve çok fazla yaratıcı düşünceye sahip olduğunu düşünüyorum ve bence hala Netflix’teki hükümdarlığı kontrol ediyor, bu yüzden düşecek bir sonraki büyük şey bu olabilir. ”

“Google bir şeyler yapabilirdi ama bence hepsi, Google, Facebook ve Apple hepsi… merkezileştirilmiş bir para birimi yaratmaya çalışıyor, bu onların. Ve Amazon. Amazon muhtemelen Bitcoin’i çok yakında kabul etmeye başlayacak olsa da … “

Draper, kuruluşların güvene dayalı sorumluluklarını yerine getirmenin yollarını ararken giderek ve kaçınılmaz olarak Bitcoin trenine atlayacaklarını söylüyor.

“Bunu başka kimin yapması gerekeceğini biliyorsunuz, tüm emekli maaşları, mütevelli olan ve insanların parasına bakmak zorunda olan tüm insanlar. Bir miktar Bitcoin’e sahip olmaları gerekecek çünkü … Onlar mütevelli, tüm piyasaları anlamalı ve nerede potansiyel kazanç, potansiyel kayıp, riskten korunmaya ihtiyaç duyulduğunu görmeleri gerekiyor. “

YORUMLAR YAZ