• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Smart Trade Coin – Stc Go Son Dakika Açıklaması

Smart Trade Coin – Stc Go Son Dakika Açıklaması

Son Dakika-01.06.2023

Smart trade coin hiçbir şekilde ödeme yapmadığı için hukuki süreç başlatıldı. Gelişmeler oldukça bu sayfadan duyurulacaktır.

 

Yeni gelişmeler 20.03.2021

Smarttradecoin.com sitesi birkaç gündür kapalı. Site yönetiminden herhangi bir duyuru ve açıklama yok.

Latoken Borsasına ulaşan kullanıcılara herhangi bir bilgilerinin olmadığı söyleniyor.

Hukuki süreçle ilgili gelişmeler oldukça bu sayfadan duyurulacak.

 

Smart Trade coin 2 yılın ardından ilk defa zarar açıkladı. Şirket bunun üzerinden birkaç gün geçtikten sonra açıklama yapabildi. Bu süreçte şirketin iletişiminin çok zayıf olması ve kriz yönetimi konusunda başarısız olduğu gözlemlendi.

Şirketin resmi telegram sayfasından yapılan açıklama ile 48 saat süre istendi ama bu süreçte yatırımcıların bakiyeleri geri yüklenemedi. Açıklamada defi yatırımlarında kaldıraçlı işlem yapıldığı ve zararın bundan kaynaklandığı bilgisi paylaşıldı. Yatırımcılara bilgi verilmeden bu işlemlerin yapılması yatırımcıların tepkisine neden oldu.

Şirket Kasım 2021 de ödemeleri btc ve eth bazında yapacağını açıkladı. Stc’nin tokenlerini yayınladığı Latoken borsasına ulaşan yatırımcılar borsa desteğinden benzer cevapları aldılar.

Stc’den yapılan son açıklama :

Smart Trade Coin – RESMİ KANAL, [24.11.2021 22:10]
Sevgili Kullanıcı,

Kripto para piyasası büyük ilerleme kaydediyor ve dünya çapında benimsenme çok arttı. Sadece Çin’de kripto piyasası hükümet kararnamesi nedeniyle çöktü. Sonuç olarak, ana Çinli hissedarlarımız 2021’de belirlenen hedeflerin uygulanmasında çok büyük sorunlar yaşadılar. Ancak yeni yapılanmalarla birlikte artık her şey yoluna girdi ve daha birçok yenilik gelecek.

Ticaret, kar elde etmek için bir araçtır ve bu nedenle tüm yasal ve ekonomik yönergelere tabidir ve bunlara uyulmalıdır. Kripto yatırım piyasasına girerken piyasanın ne yönde hareket edeceğini tahmin etmenin zor olduğunu unutmamalısınız.

Alım satım ve yatırım, piyasa dalgalanmalarından dolayı %100’e varan finansal kayıp riskiyle (toplam kayıp) ilişkilendirilebilirdi, olacaktır ve olacaktır. Bu nedenle, rasyonel ve düşünceli kararlar alabilmek önemlidir.

Smart Trade Coin, ani piyasa dalgalanmalarının yan etkilerini azaltmaya çalışır, ancak bunlar şirketimize bağımlı değildir. STC hizmet şartlarına göre, piyasa koşullarından kaynaklanan olası kayıplar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Kullanıcılarımızı ticaretle ilgili riskler hakkında bilgilendiririz. Bu nedenle alım satıma başlamadan önce alım satım koşullarını okumanız önemlidir.

Smart Trade Coin, kullanıcılarına en iyi performansı sunmaya çalışmaktadır. Bu yüzden bir güvenlik modülü oluşturmaya karar vermiştik. Artık bu yapıldı ve Güvenlik Havuzumuz kuruldu. Bu güvenlik havuzunda, kullanıcılarımızın kayıplarını tazmin etmek için artık karlar birikmektedir. STC, bu konuyu çok ciddiye almaktadır, çünkü eylemlerimizde kullanıcılarımızın memnuniyeti her zaman bir önceliktir. Bu nedenle Güvenlik Havuzu’ndan ödemelerin Mart 2022’den itibaren gerçekleşebileceğini duyurabiliriz.

Güveniniz için teşekkür ederiz. Siz kullanıcılarımız sayesinde hizmetlerimizi sürekli geliştirebilir ve daha da etkili hale getirebiliriz. Birlikte başarılı olabiliriz!

Akıllı Ticaret Madeni Para Ekibi


“Sevgili Kullanıcı, yeni bir BOT yazılımının geliştirilmesi ve GO’NUN yeniden yapılandırılması ile ilgili önceki Haberlerimize dayanarak! Sistemler, biz Smart Trade Finance Ltd şirketi şimdi Smart Trade Coin Go üzerinde son modernizasyon çalışmaları olduğunu bildirmek! Sistem yürütüyor. Bu nedenle giriş yapmak şu anda mümkün değildir. Bu çalışmalar biraz zaman alacak. Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra, şirket resmi bir bülten şeklinde halka açık bir bildirim yayınlayacaktır. Son birkaç metre için anlayış ve sabır istiyoruz. Gelecek için sabırsızlanıyoruz.. ” Stc

Smart Trade Coin  – Stc Go Son Dakika Açıklaması


Şirket son olarak yatırımcılarına aşağıdaki e-postayı gönderdi:

Dijital para birimleri, on yıldan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya çıktı. Bu 10 yıl, dünya çapında gerçek bir finans devrimini temsil ediyordu. Şu anda neredeyse herkes Bitcoin’in ne olduğunu biliyor ve her geçen gün kripto sektörüne yatırım yapmakla ilgilenen daha fazla insan var. Başından beri, bu yeni yatırım biçiminin geleneksel borsalardan ve varlık ticaretinden farklı olduğu açıktı. Fiyat dalgalanmalarının daha büyük dinamikleri, daha da büyük karlar sağlar. Bununla birlikte, büyük kazançlar için bir fırsatın olduğu yerde, aynı zamanda önemli kayıp riski de vardır.

Son zamanlarda Smart Trade Coin, hizmet paketine DeFi yatırımlarını ekledi. Mümkün olan en yüksek karı elde etmek için en iyi yönü denetlemek ve seçmek için ekibimize seçkin profesyoneller getirdik. Ancak ani piyasa dalgalanmaları kontrolümüz dışında ve son zamanlarda böyle bir durumla karşı karşıya kaldık. Bu nedenle, kripto yatırımlarının son zamanlardaki türbülansını açıklamak ve etkilerini azaltmak için çözümlerimizi sunmak istiyoruz.

DeFi Sektöründe kullandığımız yatırım stratejisi kaldıraç üzerine kuruluydu. Kaldıraç, belirli bir yatırımda daha fazla risk sağlamak için marjı kullanarak çalışır. Uygulamada, yatırım sermayesinin yalnızca bir kısmı kullanılır ve borç veren, ihtiyaç duyulan miktarın geri kalanını karşılar. Bu çözüm, yatırım yaparken öz sermaye kullanımını sınırlamanıza olanak tanır. Kaldıraç kullanımı, olağan yatırım biçiminden çok daha fazla kâr elde etmeyi mümkün kılar. Ancak tüm sürecin dinamiklerini artırmak, yatırımın %100’üne kadar bile kayıp riskini de beraberinde getiriyor.

Önceki çabalarımız başarılı oldu ve birçok kullanıcımız önemli karlar elde etti. Ancak son dönemde piyasaya ve yatırımcılara olan güvenimiz boşa çıktı. Piyasa, birçok analistin tahmin ettiğinden farklı bir yön aldı. Son dönemde yatırım faaliyetlerimizi etkileyen zararın ana nedeni bu olmuştur. Bu bizim için çok zor bir durum ve bazı kullanıcılarımızın ciddi kayıplara uğramasından dolayı derin üzüntü duyuyoruz. Bununla birlikte, bu tür herhangi bir eylem riskle ilişkilidir. Daha yüksek kazançların para kaybetme olasılığıyla birlikte geldiğini akılda tutmak her zaman önemlidir. Birçoğunuzun uğradığınız kayıplardan dolayı hayal kırıklığına uğrayabileceğini anlıyoruz, ancak bu aşamada durumu terk etmeyeceğimize dair sizi temin etmek istiyoruz. Smart Trade Coin şu anda maruz kalınan kayıpları en aza indirmek ve onunla uğraşmak zorunda kalan tüm kullanıcıları tazmin etmek için çözümler arıyor.

Smart Trade Coin, her zaman topluluğumuz için mümkün olan en yüksek getiriyi elde etmek istiyor. Siz bizim için en önemlisiniz ve tüm eylemlerimiz sizinle birlikte alınır. Sizin kaybınız bizim de kaybımızdır, bu yüzden bu durumu düzeltmek için birlikte çalışacağız. Son dönemde yaşanan dalgalanmaların şirketimize ve hizmetlerimize olan güveninizi etkilemeyeceğine inanıyoruz. Uzun yıllardır piyasada faaliyet gösteriyoruz ve büyük bir grup insana daha iyi bir yaşam ve gelecek için koşulları inşa etmede yardımcı olduk. Kimsenin yardımsız kalmayacağını temin etmek isteriz.

Bizimle birlikte olduğun için teşekkür ederiz.
Smart Trade Coin Ekibi

Smart Trade Coin  – Stc Go Yeni E Posta


smart trade coin new ceo Sanjay Sharma

smart trade coin new ceo Sanjay Sharma

Şirketten son gelen e posta ile CEO değişikliği yatırımcılara duyuruldu.

Sayın ,

Smart Trade Coin platformu, giderek artan sayıda kullanıcıyı kendine çekiyor. Bu, kripto para birimlerine ve ticarete artan ilgi ile ilgilidir. İyi sonuçlarımız, faaliyetlerimizin kripto para birimleri alanında etkin ticarete başlamak isteyen kişiler tarafından takdir edildiğini gösteriyor.

Yeni kullanıcıların katılımı sayesinde, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin popülaritesinin artmasına katkıda bulunacak olan uluslararası pazarda daha da genişleyebiliriz.

Bu vesileyle, Smart Trade Coin’in yeni CEO’sunu takdim etmek istiyoruz. Bu işlev Sanjay Sharma tarafından üstlenilmiştir. Yatırım ve kripto pazarındaki tecrübesi ile STC hizmetleri giderek daha popüler hale gelecektir. Önde gelen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde uygulamalı deneyime sahip deneyimli bir liderdir. Farklı geçmişlerden ve farklı ama yetenekli ekiplerle yüzlerce projeyi başarıyla tamamladı. On beş yıldan fazla bir süredir sektörde ve blockchain ve DeFi gibi teknolojilerde geniş deneyime sahip. Yıllar boyunca aktif bir tüccar olmuştur ve aynı zamanda iş gereksinimleri konusunda ilk elden deneyime sahiptir.

İşbirliğimizin verimli olacağına ve şirketimizle ilişkili her kişiye fayda ve memnuniyet getireceğine inanıyoruz.

Eylemlerimizin gücü, entegre uluslararası topluluktur. Birlikte çalışarak büyük başarılara imza atacağız.

Akıllı Ticaret Madeni Para Ekibi


16 Temmuz 2021 Tarihli Smart Trade Coin Açıklaması

Değerli Kullanıcılar,

2021’deki kripto para piyasası, çok yüksek dinamiklerle karakterizedir. Kripto para piyasası %60’tan fazla düştü. Kârlar daha sınırlı hale geldi, ancak kayıpları telafi etmek yalnızca bir şekilde mümkündür – daha fazla ticaretle. birçok yatırımcı, yeni stratejiler öğrenmenin en iyi yoludur, aynı zamanda sabır ve duyguları kontrol etme yeteneğidir. Bununla birlikte, yatırım ve ticaretin ne olduğunu hatırlamaya değer.

Birçok insan arasında ticaretin bir tasarruf hesabı gibi çalıştığına dair bir inanç var. Bu yaklaşım doğru değil. Ticaret, kar elde etmek için bir araçtır ve bu nedenle piyasada meydana gelen herhangi bir değer dalgalanmasına tabidir. Kripto yatırım piyasasına girerken, bir varlığın fiyatının hangi yönde hareket edeceğini tahmin etmenin zor olduğunu unutmamak önemlidir.

Alım satım ve yatırım, borsa değişiklikleri nedeniyle finansal kayıp riskine maruz kalmıştır, vardır ve her zaman maruz kalacaktır. Bu, yalnızca dijital para birimleriyle ilgili olanlar için değil, her yatırım segmenti için geçerlidir. Bu nedenle, rasyonel ve düşünceli yatırımcılar yapabilmek önemlidir. Smart Trade Coin, ani piyasa dalgalanmalarının yan etkilerini azaltmaya çalışır, ancak bunlar şirketimize bağlı değildir. STC hizmet şartlarına göre, piyasa koşullarından kaynaklanan olası kayıplar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Yatırımcılarımızı alım satımla ilgili riskler hakkında bilgilendiririz. Bu nedenle, ticarete başlamadan önce ticaret koşullarını okumak önemlidir.

Smart Trade Coin, kullanıcılara en iyi yatırım koşullarını sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Son zamanlardaki şartlar sonucunda bir güvenlik paketi oluşturmaya karar verdik. Kullanıcıların kayıplarını telafi etmek için bir finansal havuz oluşturma aşamasındayız.

STC, eylemlerinde kullanıcılarımızın memnuniyeti her zaman bir öncelik olduğu için bu konuyu çok ciddiye almaktadır. Bu nedenle finans havuzunun ilk kullanıcıların katılabileceği Kasım 2021’de hazır olacağını duyurabiliriz.

Güvendiğin için teşekkürler. Siz kullanıcılarımız sayesinde sürekli gelişebilir ve daha da etkili olabiliriz. Birlikte çalışarak başarıya ulaşabiliriz!

Akıllı Ticaret Madeni Para Ekibi


Gelişmeleri anlık takip etmek için telegram grubuna katılabilirsiniz.

http://t.me/smarttradegotr

 

YORUMLAR YAZ
 • Kasım ALBAYRAK1 sene önce
 • Kasım 2021 de kyc açılacak ve zarar edenlerin paraları hesaba yatırılacaktı ama olmadı. En azından kyc açılırsa insanlar biraz nefes alır çok zor durumdayız saygılar