• BITCOIN/TL
  300845,625
  % -2,51
 • ETHEREUM/TL
  20284
  % 1,03
 • RIPPLE/TL
  7.04
  % -1,14
 • BITCOIN CASH/TL
  4892.26,211
  % 0,16
 • LITECOIN/TL
  1369.07
  % -0,53
 • COSMOS/TL
  99.5
  % -2,29
 • CARDANO/TL
  12.33
  % 0,24
 • TETHER/TL
  8.42
  % 0,44

Smart Trade Coin Go – Stc Son Dakika Açıklaması

Smart Trade Coin Go – Stc Son Dakika Açıklaması

Smart Trade coin 2 yılın ardından ilk defa zarar açıkladı. Şirket bunun üzerinden birkaç gün geçtikten sonra açıklama yapabildi. Bu süreçte şirketin iletişiminin çok zayıf olması ve kriz yönetimi konusunda başarısız olduğu gözlemlendi.

Şirketin resmi telegram sayfasından yapılan açıklama ile 48 saat süre istendi ama bu süreçte yatırımcıların bakiyeleri geri yüklenemedi. Açıklamada defi yatırımlarında kaldıraçlı işlem yapıldığı ve zararın bundan kaynaklandığı bilgisi paylaşıldı. Yatırımcılara bilgi verilmeden bu işlemlerin yapılması yatırımcıların tepkisine neden oldu.

Şirket son olarak yatırımcılarına aşağıdaki e-postayı gönderdi:

Dijital para birimleri, on yıldan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya çıktı. Bu 10 yıl, dünya çapında gerçek bir finans devrimini temsil ediyordu. Şu anda neredeyse herkes Bitcoin’in ne olduğunu biliyor ve her geçen gün kripto sektörüne yatırım yapmakla ilgilenen daha fazla insan var. Başından beri, bu yeni yatırım biçiminin geleneksel borsalardan ve varlık ticaretinden farklı olduğu açıktı. Fiyat dalgalanmalarının daha büyük dinamikleri, daha da büyük karlar sağlar. Bununla birlikte, büyük kazançlar için bir fırsatın olduğu yerde, aynı zamanda önemli kayıp riski de vardır.

Son zamanlarda Smart Trade Coin, hizmet paketine DeFi yatırımlarını ekledi. Mümkün olan en yüksek karı elde etmek için en iyi yönü denetlemek ve seçmek için ekibimize seçkin profesyoneller getirdik. Ancak ani piyasa dalgalanmaları kontrolümüz dışında ve son zamanlarda böyle bir durumla karşı karşıya kaldık. Bu nedenle, kripto yatırımlarının son zamanlardaki türbülansını açıklamak ve etkilerini azaltmak için çözümlerimizi sunmak istiyoruz.

DeFi Sektöründe kullandığımız yatırım stratejisi kaldıraç üzerine kuruluydu. Kaldıraç, belirli bir yatırımda daha fazla risk sağlamak için marjı kullanarak çalışır. Uygulamada, yatırım sermayesinin yalnızca bir kısmı kullanılır ve borç veren, ihtiyaç duyulan miktarın geri kalanını karşılar. Bu çözüm, yatırım yaparken öz sermaye kullanımını sınırlamanıza olanak tanır. Kaldıraç kullanımı, olağan yatırım biçiminden çok daha fazla kâr elde etmeyi mümkün kılar. Ancak tüm sürecin dinamiklerini artırmak, yatırımın %100’üne kadar bile kayıp riskini de beraberinde getiriyor.

Önceki çabalarımız başarılı oldu ve birçok kullanıcımız önemli karlar elde etti. Ancak son dönemde piyasaya ve yatırımcılara olan güvenimiz boşa çıktı. Piyasa, birçok analistin tahmin ettiğinden farklı bir yön aldı. Son dönemde yatırım faaliyetlerimizi etkileyen zararın ana nedeni bu olmuştur. Bu bizim için çok zor bir durum ve bazı kullanıcılarımızın ciddi kayıplara uğramasından dolayı derin üzüntü duyuyoruz. Bununla birlikte, bu tür herhangi bir eylem riskle ilişkilidir. Daha yüksek kazançların para kaybetme olasılığıyla birlikte geldiğini akılda tutmak her zaman önemlidir. Birçoğunuzun uğradığınız kayıplardan dolayı hayal kırıklığına uğrayabileceğini anlıyoruz, ancak bu aşamada durumu terk etmeyeceğimize dair sizi temin etmek istiyoruz. Smart Trade Coin şu anda maruz kalınan kayıpları en aza indirmek ve onunla uğraşmak zorunda kalan tüm kullanıcıları tazmin etmek için çözümler arıyor. Smart Trade Coin, her zaman topluluğumuz için mümkün olan en yüksek getiriyi elde etmek istiyor. Siz bizim için en önemlisiniz ve tüm eylemlerimiz sizinle birlikte alınır. Sizin kaybınız bizim de kaybımızdır, bu yüzden bu durumu düzeltmek için birlikte çalışacağız. Son dönemde yaşanan dalgalanmaların şirketimize ve hizmetlerimize olan güveninizi etkilemeyeceğine inanıyoruz. Uzun yıllardır piyasada faaliyet gösteriyoruz ve büyük bir grup insana daha iyi bir yaşam ve gelecek için koşulları inşa etmede yardımcı olduk. Kimsenin yardımsız kalmayacağını temin etmek isteriz.

Bizimle birlikte olduğun için teşekkür ederiz.
Smart Trade Coin Ekibi

Gelişmeleri anlık takip etmek için telegram grubumuzu takip edin.

http://t.me/smarttradegotr

 

X