• BITCOIN/TL
  425443,233
  % 0,47
 • ETHEREUM/TL
  32141
  % -2,77
 • RIPPLE/TL
  11.52
  % 3,50
 • BITCOIN CASH/TL
  10726.28,290
  % -4,76
 • LITECOIN/TL
  2699.4
  % -0,71
 • COSMOS/TL
  202.58
  % 0,02
 • CARDANO/TL
  16.27
  % 16,04
 • TETHER/TL
  8.54
  % 3,56

Smart Trade Coin 15 Mart’ta Borsada Listelenecek

Smart Trade Coin 15 Mart’ta Borsada Listelenecek

Smart Trade Coin Latoken’de Listeleniyor

Sitemizde ve grubumuzda daha önce duyurduğumuz smart trade coin airdrop ile ilgili müjdeli haberler geldi.

smart trade coin

1000 smart trade coin hediye


Smart Trade Coin Türkiye’den Yapılan Açıklama

Her yıldönümü, analizlerin ve özetlerin zamanıdır. Smart Trade Coin‘in piyasadaki işleyişinin 4. yıldönümü vesilesiyle, sizlere geçmişimizden ve bugüne kadarki başarılarımızdan bahsetmek istiyoruz. Yeni hizmetlerin uygulanması için mevcut görevlerimiz ve hazırlıklarımızdan da bahsedeceğiz.

Smart Trade Coin, 2017 yılında Dennis Nowak tarafından kuruldu. STC ürünlerinin geliştirilmesinin arkasındaki ana fikir, herkesin dijital para sektöründe etkili bir şekilde ticaret yapmasına ve yatırım yapmasına olanak tanıyan araçlar yaratmaktı. O zamanlar, kripto para birimleri esas olarak uzmanların ve deneyimli tüccarların ilgisini çekiyordu. Amacımız, bilgi ve deneyimlerinden bağımsız olarak tüm kullanıcılar için en iyi koşulları yaratacak bir sistem oluşturmaktı.

Yapılan ICO, bu tür hizmetler için önemli bir talep olduğu tezimizi doğruladı. ICO büyük bir başarı ile sonuçlandı. Bu sayede ürünlerimizi dinamik bir şekilde geliştirmeye başladık. Tahkim yazılımı ve tamamen işlevsel bir Smart Trade Coin Go! platformunun oluşturulması önemli bir olay olmuştur.

Bir sonraki aşama, Smart Trade Coin’nin American Capital Company tarafından satın alınması oldu. Hintli şirketler arasında kripto sektörüne olan ilginin artması, bu şirketlerin Smart Trade Coin’e katılımıyla sonuçlandı.
Önemli bir personel değişikliği, yeni bir STC CEO’su olarak Ganpat Singh’in seçilmesi oldu. O andan itibaren Smart Trade Coin GO! platformunda önemli bir güçlenme yaşandı. Geçen yıl Hard Fork sürecini başarıyla yürüttük. Bu sayede, halihazırda mevcut olan TRADE jetonu gibi yakın gelecekte uluslararası kripto borsalarında yayınlanacak olan HYBRID jetonu çıkarıldı.

Tüm faaliyetlerimiz, kullanıcılarımızın iyiliğine yöneliktir. Sistemimizin şeffaf olmasını ve piyasadaki en iyi ticaret çözümlerini sunmasını sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu nedenle, teklifimizi ek ürün ve hizmetlerle sürekli genişletiyoruz.

En yeni ürünümüz olan Smart Trade CoinApp’ın test aşaması şu anda devam ediyor. Bu benzersiz araç, aynı anda birden fazla borsada kripto varlıklarının yönetimi ile ilgili tüm süreçlerin kapsamlı bir şekilde ele alınmasını sağlayacaktır. Gelişmiş bir strateji oluşturma sistemi, ticaretinizden en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır ve diğer işlevlerle birlikte size daha da fazla kâr getirir.

Son aylarda kripto para sektörünün gelişiminin dinamikleri nedeniyle, STC GO! platformunun hizmetlerini DeFi sektörüne yatırım yapma imkanı ile genişletme kararı alındı. Bu alandaki seçkin uzmanların ekibimize dahil edilmesi sayesinde, kullanıcılarımıza en modern ve kârlı çözümleri sunabileceğiz, bu da bizim aracılığımızla ticaretten daha da büyük faydalar elde etme olasılığını etkileyecek.

Nihayet, 15 Mart 2021’de gerçekleşecek en önemli olaylardan bir tanesinden bahsedeceğiz. TRADE jetonu kripto borsasında yayınlanacak. Bu, tüm jeton sahiplerinin potansiyelini maksimumda kullanmasına izin verecektir.
Tarihin gösterdiği gibi, Smart Trade Coin, amacı her zaman kullanıcılarımızın iyiliği ve kârı olan birçok dönüşüm geçirdi. Zaten sayenizde böyle bir yerdeyiz ve en iyisinin hala önümüzde olduğuna inanıyoruz. Bağlılığınız ve güveniniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Smart Trade Coin Ekibi

stc go app

stc go app

Smart trade coin bot ile btc ve eth miktarı düzenli olarak %10-15 arası artırılabilir. Otomatik trade botları sizin yerinize alım satım yapar. Sürekli piyasayı takip etmek zorunda kalmazsınız.

Smart trade coinin listeleneceği Latoken borsasına 50 $ bonus hediyesi ile kayıt olmak için tıklayınız.

Yüzbinlerce kullanıcısı olan smart trade coin botları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Smart Trade Coin Türkiye grubunda yöneticilerden destek almak için tıklayınız.

X